Домашній квас без хліба шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати домашній квас без хліба шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування освіжаючого домашнього квасу без хліба

Варіант 1. Класичний рецепт домашнього квасу без хліба

Квас можна приготувати не тільки на хліб, для цього чудово підійде закваска і солод. Напій виходить смачним, різким, ароматним, насиченим і корисним.

Інгредієнти

  • 50 г темного ферментованого солоду;
  • 120 г цукру-піску;
  • 2,5 літра кип’яченої води;
  • 120 г закваски.

Покроковий рецепт домашнього квасу без хліба

Крок 1:

Змішайте цукор з солодом. Залийте двома склянками киплячої води і розмішайте. Накрийте кришкою і залиште настоюватися як мінімум на 20 хвилин. Процідіть настій. Долийте води до необхідного об’єму. Додайте домашню житню або пшеничну закваску, розмішайте, щільно закрийте кришкою. Краще готувати квас в банку, об’ємом три літри.

Крок 2:

Банку залиште на 12 годин при кімнатній температурі. Періодично пробуйте квас. Коли він досягне бажаної різкості, поставте на пару годин в холодильник.

Крок 3:

В квас всипте цукровий пісок і розмішуйте, поки він не розчиниться повністю. Розлийте квас в скляні пляшки, щільно закрийте кришками і зберігайте в холодильнику.

Витримуйте напій в теплому місці до тих пір, поки не отримаєте бажану різкість. Для цього час від часу пробуйте його. Як тільки результат буде досягнутий, квас потрібно відправити в холодильник, там він дійде остаточно.