Вівсяний квас пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати вівсяний квас пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування вівсяного квасу на дріжджах і без них, з родзинками: варіанти смачного квасу з вівса і вівсяних пластівців

Варіант 1: Натуральний квас з вівса на дріжджах – класичний рецепт

Вівсяні зерна, потрібні для приготування квасу, пошукайте або в крупних магазинах, в розділах круп, або в развесном вигляді на ринках. Не використовуйте овес, продається уже розфасованим корми для птахів, у відповідних магазинах, він, як правило, оброблений спеціальними засобами і квас з нього, якщо і вийде, буде вкрай неприємний на смак.

Інгредієнти:

  • свіжі (спиртові) дріжджі – скибочка, 20 грамів;
  • жменю родзинок;
  • чотириста грамів неошелушенного вівса;
  • цукор – 150 грамів;
  • вода, кипяченная, очищена – неповна трилітрова банка

Покроковий рецепт вівсяного квасу

Крок 1:

Перебравши зерна від крупного сміття, зсипте овес в миску з водою і зберіть все зайве, що спливла на поверхню. Перелийте вміст миски в друшляк і підставте під проточну воду, ретельно промийте, помішуючи рукою зерна. Струсіть зайву вологу.

Крок 2:

Поверніть зерна в колишню ємність, зрозуміло, вимивши її. Всипте цукор, ізюм промийте, пройдіться по ньому без сильного натиску качалкою або просто пам’ятайте. Додайте ягідки до вівса і влийте воду, опустіть, кроша пальцями, дріжджі.

Крок 3:

Не кваплячись помішуйте воду, поки не розчиняться без залишку дріжджі і цукор. На всякий випадок стежте за всім спливаючим на поверхню, якщо якісь частинки сміття залишилися непоміченими, зараз саме час їх зібрати.

Крок 4:

Утягиваем верх миски або банки, в якій належить настоюватися квасу, марлею, залишаємо до двох діб в теплі. Перевіряємо напій на наявність двох характерних ознак готовності: велика піна на поверхні і дрібні бульбашки в самій рідині. Якщо квас виглядає подібно до того, як описано, спробуйте його. Якщо фортецю можна вважати достатньою, акуратно зцідіть і ще добу витримайте на холоді, в щільно закупорених ємностях.