Смажені пиріжки з капустою на сковороді: вісім простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати смажені пиріжки з капустою на сковороді: вісім простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти смажених пиріжків з капустою на сковороді з дріжджового, швидкого, листкового тіста

Варіант 1: Класичний рецепт смажених пиріжків з капустою на сковороді

Рецептура класичних смажених пиріжків з капустою з дріжджового тіста на воді. Йому бажано постояти 2,5 години, якщо часу мало, то хоча б 1,5. За цей час дріжджі почнуть працювати, маса підніметься, пиріжки вийдуть пишні і повітряні.

Інгредієнти

  • 700 р борошна;
  • 350 г води;
  • 600 г капусти;
  • 200 мл олії;
  • 100 г моркви;
  • 10 г дріжджів;
  • 25 г цукру;
  • сіль;
  • 100 г цибулі.

Покроковий рецепт класичних смажених пиріжків

Крок 1:

Відміряти рецептурну кількість води, підігріти, робимо з неї опару. Цукор з дріжджами змішуємо, засипаємо, додаємо 250 грам борошна. Повинна вийти бовтанка. Залишаємо на півгодини.

Крок 2:

У бовтанку вводимо чайну ложку дрібної солі, розмішуємо, додаємо 70 мл рослинного масла, решту залишимо для смаження і начинки. Додаємо борошно, замішуємо. Тісто тримаємо в теплі пару годин. Воно добре підніметься.

Крок 3:

Поки тісто буде вистоюватися, потрібно не тільки посмажити капусту, але і остудити. У велику сковорідку заливаємо 30 г масла, відправляємо нагріватися. Закидаємо цибулю з морквою, а потім і капусту, нашатковану соломкою. Смажимо, заправляємо спеціями. Охолоджуємо до кімнатної температури, теплу начинку в пиріжках не використовують.

Крок 4:

Дістаємо наше тісто, ділимо шматочками по 80 грам, але не поспішаємо розкачувати. Якщо вони трохи полежать, буквально п’ять хвилин, це буде зробити набагато легше. За бажанням робимо більш великі пиріжки, тоді тісто ділимо по 100-120 грам.

Крок 5:

Розкладаємо на розкачані коржики капустяну начинку, ліпимо пиріжки.

Крок 6:

Розігріваємо олію, викладаємо пиріжки швом вниз, трохи розплющуємо. Обсмажуємо з обох сторін.

При обробленні тіста стіл присипають борошном, нор краще цього не робити. Крупинки будуть падати в масло, нагорать, жир швидко потемніє, з’явиться дим. Краще для оброблення використовувати рослинне масло. Можна злегка змастити стільницю або просто змочувати руки.