Пиріжки з капустою з листкового тіста: шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати пиріжки з капустою з листкового тіста: шість простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти пиріжків з капустою з листкового тіста, особливості приготування, секрети та хитрості

Варіант 1: Класичні пиріжки з капустою з листкового тіста

Для таких пиріжків з капустою можна використовувати листкове звичайне або дріжджове тісто. На шість порцій знадобиться всього 250 грамів, це одна платівка або половинка стандартної пачки. Капуста буде використовуватися смажена, саме тому починати потрібно з приготування начинки фарш повинен трохи охолонути, гарячу масу використовувати не можна. Це рецепт печених пиріжків.

Інгредієнти

  • 300 г капусти;
  • 80 г моркви;
  • 30 г олії;
  • 0,25 кг листкового тіста;
  • 50 р цибулі.

Покроковий рецепт класичних листкових пиріжків

Крок 1:

Для начинки цибулю і моркву краще нарізати дрібно. Шаткуємо, відправляємо в масло і починаємо обсмажувати. Є час для капусти. Її нарізаємо звичайною тонкою соломкою або використовуємо тертку. Додаємо до цибулі і смажимо овочі до готовності. Приправляємо сіллю, перчимо. Розмішуємо і вимикаємо. Начинку остуджуємо.

Крок 2:

Розкачуємо розмерзається тісто в пласт і ділимо на шість рівних шматочків. Вони будуть прямокутні або квадратні, залежно від первісної форми пласта.

Крок 3:

Розподіляємо начинку між усіма шматочками. Краще відразу розкласти весь фарш, щоб пиріжки вийшли однакового розміру. Защипуємо краю разом. Притискаємо ретельно. Відразу ж переносимо на деко.

Крок 4:

Відправляємо деко в духовку і готуємо листкові пиріжки до рум’яного кольору. Випікають листкове тісто при 200-220 градусів. Воно стає жорстким і сухим, якщо температура низька або піч не встигла прогрітися.

Щоб пиріжки при випічці не лопнули, не розклеїлися, можна зверху на кожному зробити невеликий надріз. Через нього буде виходити пар від киплячих соків начинки.