Слойки з полуницею: пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати слойки з полуницею: пять простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти слойок з полуницею та шоколадом сиром, бананами, крохмалем

Варіант 1: Класичні слойки з полуницею з листкового тіста

Влітку в сезон ягід випічка стає набагато цікавіше, але не завжди хочеться на неї витрачати багато часу. Готове тісто дозволяє зекономити. Тут рецепт дуже смачних і простих слойок з полуницею з листкового тіста. Таку випічку можна зробити навіть до сніданку, так як вона не вимагає великих тимчасових витрат. Вказані свіжі ягоди, але заморожену полуницю теж можна використовувати, тільки даємо їй розтанути, обов’язково зливаємо всю воду, інакше нічого доброго не вийде.

Інгредієнти

  • 250 г полуниці;
  • 500 г листкового тіста;
  • 2 ложки цукру;
  • 1 ст. л. крохмалю;
  • 2 ложки борошна;
  • 1 жовток.

Покроковий рецепт класичних слойок з полуницею

Крок 1:

Нарізаємо ягоди полуниці, якщо вони великі. Дрібні екземпляри можна використовувати цілком. Додаємо цукор і крохмаль, розмішуємо. Робимо це безпосередньо перед приготуванням слойок, інакше ягода попливе, буде випускати багато соку.

Крок 2:

Розкачуємо на присипаній борошном стільниці готове листкове тісто і ділимо його на вісім квадратиків з рівними сторонами. Але можна зробити дрібні або великі слойки, в такому випадку самі підбираємо розмір.

Крок 3:

Розкладаємо полуницю в крохмалі і цукрі рівномірно на всі квадратики і склеюємо краю конвертиком. Для цього піднімаємо всі куточки, з’єднуємо в центрі, дотичні боку заклеюємо.

Крок 4:

Переносимо полуничні слойки на деко. Солодка начинка може випливати, тому його бажано застелити. Жовток добре збиваємо виделкою (можна влити трохи води), змащуємо все конвертики. Для цього зручно використовувати пензлик.

Крок 5:

Ставимо полуничні слойки при 200 градусах, випікаємо в духовці приблизно п’ятнадцять хвилин. Дивимося за кольором. Тісто може по-різному підрум’янюватися, все залежить від наявності або відсутності цукру в складі, але в будь-якому випадку воно швидко готується.

Небажано для випічки використовувати перестиглу і занадто м’яку полуницю. Слойки від великої кількості соку розклеїтися, потечуть, денце розкисне. З твердими і злегка недозрілими ягодами виходить смачніше, а легка кислинка дає цікавий смак.