Вершковий крем для бісквітного торта шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати вершковий крем для бісквітного торта шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти ніжного вершкового крему для бісквітного торта з полуницею, вишнею, білим шоколадом і бананами

Варіант 1: Класичний рецепт вершкового крему для бісквітного торта

Для різних домашніх тортів використовується багато кремів: від сметанного до заварного. Однак сьогоднішня добірка присвячена вершкового крему для бісквітних тортів. Його найпростіше приготувати, в чому ви переконаєтеся, вивчивши всі представлені рецепти. Почнемо з класичного.

Інгредієнти:

 • 250 грам жирних (33-35%) вершків;
 • ванілін на кінчику ножа;
 • 50 грам цукрової пудри.

Покроковий рецепт вершкового крему для бісквітного торта

Крок 1:

Жирні вершки залишити на холодильної полиці, щоб вони добре остудились. Також поруч поставити ємність, в якій вони будуть збиватися, і віночки міксера. Все має бути прохолодним.

Крок 2:

Отже, коли все буде готове, влити вершки в миску. Почати збивання, спочатку повільно, а потім все швидше.

Крок 3:

Домігшись пишною, міцної консистенції, що відбудеться буквально через пару хвилин, всипати цукрову пудру і трохи (на кінчику ножа) ваніль. Вже на повільній швидкості вмішати останні інгредієнти.

Крок 4:

Поставити вершковий крем для бісквітного торта в холодильник. Використовувати протягом півгодини, інакше структура солодкої заправки зіпсується і стане не придатною.

Щоб гарантувати хорошу консистенцію крему, крім охолодження ємності, віночка і вершків, рекомендуємо поставити миску на велику тарілку з льодом. Збивання продовжити, як описано вище. До речі, вершки можна перебити, коли вони розшарувати, і їх вже неможливо буде використовувати. Тому стежте за станом крему “на око”.

Варіант 2: Швидкий рецепт вершкового крему для бісквітного торта

Щоб створити швидкий вершковий крем, радимо заздалегідь (до доби) охолодити і вершки, і віночки, і ємність кухонного комбайна, в якому потім ми зробимо основу для прошарку десерту.

Інгредієнти:

 • стакан 33% вершків;
 • 45 грам пудри (цукрової).

Як швидко приготувати вершковий крем для бісквітного торта

Крок 1:

За день перед створенням крему, поставити вершки на верхню полицю холодильника. Вранці туди ж відправити всю використовувану в подальшому посуд.

Дивіться також:  Сметано-бісквітний торт: пять простих покрокових рецептів

Крок 2:

Отже, ввести в охолоджену ємність запланований обсяг вершків. Поставити в комбайн. Почати збивання на середній швидкості.

Крок 3:

Тут же партіями всипати цукрову пудру. Отримати пишну стійку структуру. Використовувати вершковий крем для бісквітного торта відразу ж. Зберігати готовий десерт в холодильнику.

Для аромату в швидкий крем допустимо додати ваніль. Робити це краще разом з цукровою пудрою. До речі, якщо у вас її немає, подрібніть звичайний цукор в кавомолці або спеціальному пристрої кухонного комбайна.

Варіант 3: Вершковий крем з білим шоколадом для бісквітного торта

Хочете наповнити торт шоколадними відтінками, але при цьому залишити колір крему світлим? Рекомендуємо в цьому випадку використовувати білий шоколад. Для цього його потрібно дрібно потерти і підморозити, щоб стружка не одразу розтанула.

Інгредієнти:

 • плитка білого шоколаду;
 • півтора склянки жирних вершків;
 • неповний склянку цукрової пудри;
 • щіпка ваніліну.

Як приготувати

Крок 1:

Розкрити упаковку білого шоколаду, заздалегідь охолоджену в морозилці. Дрібно потерти на тертці. Повернути стружку в морозильну камеру.

Крок 2:

Паралельно залити холодні жирні вершки в миску. Поставити її треба льодом. Збиваючи сухими вінчиками суміш, всипати партіями цукрову пудру. На цьому ж етапі додати ванілін.

Крок 3:

Як тільки вершковий крем для бісквітного торта добре загусне і придбає стійку консистенцію, засипати шоколадну стружку.

Крок 4:

Максимально акуратними, але наполегливими рухами вмішати останній інгредієнт у збиті вершки. Негайно використовувати, а вже зібраний десерт до подачі зберігати на холодильної полиці.

Якщо залишити цей варіант крему надовго в теплі, шоколад почне приховують, що зіпсує структуру крему. Це не стосується ситуації, коли він вже буде нанесений на бісквіт, оскільки останній вбере рідку частину, завдяки чому стане соковитим і ніжним.

Дивіться також:  Бісквітно-йогуртовий торт пять простих покрокових рецептів

Варіант 4: Вершковий крем з полуницею для бісквітного торта

Щоб наповнити наш приголомшливо ніжний крем яскравими ягідними відтінками, радимо на останньому етапі вмішати в нього перетерту в пюре свіжу полуницю. Причому по закінченню даного процесу рекомендуємо збити суміш, щоб її було простіше вмішати в збиті вершки. Спробуйте, і ви точно не пошкодуєте про таке десерт!

Інгредієнти:

 • щіпка ванілі;
 • 1,5 склянки вершків (33-35 %);
 • 1 склянку пудри (дрібної цукрової);
 • 250 грам свіжої полуниці.

Покроковий рецепт

Крок 1:

За пару годин до початку готування охолодити миску і віночки в холодильнику. Коли вони стануть холодними, влити всередину миски жирні вершки.

Крок 2:

Підсипаючи партіями цукрову пудру і ваніль, збивати при середній швидкості до отримання міцної консистенції.

Крок 3:

Поставити отриманий вершковий крем для бісквітного торта на полицю холодильника. Тепер швидко замит полуницю.

Крок 4:

Перетерти через рідкісні решітки сита підготовлені ягоди. В отримане пюре частинами вводити вершкову суміш.

Крок 5:

Акуратно вмішувати, щоб не порушувалася стійка структура. Домігшись однорідності, використовувати крем для десерту.

Щоб рівномірно вмішати полуничне пюре в вершковий крем, важливо добре перетерти. А якщо у вас немає свіжих ягід, вмішайте в збиті вершки полуничний джем. Робити це необхідно поступово, щоб не порушити консистенцію.

Варіант 5: Вершковий крем з вишнею для бісквітного торта

Ще однією ягодою, яка ідеально підійде для вершкового крему, може бути вишня. Причому як свіжа, так і морожена. У будь-якому випадку її потрібно використовувати, видаливши кісточки і подрібнивши максимально дрібно гострим ножем. А ось від соку необхідно позбутися, інакше крем потече.

Інгредієнти:

 • 215 грам свіжої вишні;
 • 300 грам вершків (жирних);
 • 135 грам цукрової пудри.

Як приготувати

Крок 1:

Свіжу й дуже стиглу вишню замити, знімаючи гілочки. Потім обтрусити від рідини. Видавити кісточки. Для цього краще скористатися шпилькою.

Дивіться також:  Бісквітне тісто для торта шість простих покрокових рецептів

Крок 2:

Подрібнити підготовлені ягоди на обробній дошці. Викласти на кілька шарів паперових рушників. Відставити.

Крок 3:

Тепер в окремій охолодженої мисці збити з цукровою пудрою жирні вершки. Необхідна консистенція пишна, стійка.

Крок 4:

На останньому етапі взяти лопатку і обережно вмішати вишневу нарізку. Рівномірно розподілити.

Крок 5:

Готовий вершковий крем для бісквітного торта тут же використовувати, щедро обмазавши прохолодні коржі з усіх боків.

Покласти подрібнену вишню на рушники дуже важливо. Оскільки вони пустять багато соку, який зробить крем рідким. При цьому, постарайтеся “не перебити” самі вершки, щоб вони не розшарувалася. Загалом дійте за обставинами, простеживши, щоб крем вийшов міцним і однорідним, враховуючи присутність дрібних частинок вишень.

Варіант 6: Вершковий крем з бананом для бісквітного тіста

Останній варіант крему з жирних вершків ми зробимо з додаванням бананового пюре, яке ми зробимо власноруч, перетерши через сито або з допомогою виделки в глибокій чистій мисці. У будь-якому випадку вибирайте неушкоджені плоди і додайте їх відразу ж, щоб пюре не потемніло.

Інгредієнти:

 • 2 банана;
 • півтора склянки холодних вершків;
 • неповний склянку дрібної пудри (цукрової);
 • за смаком ванілін.

Покроковий рецепт

Крок 1:

Обов’язково холодні вершки збити у високій підходящої ємності, присипаючи партіями склянка цукрової пудри. Також ввести ванілін.

Крок 2:

Отримавши стійку структуру крему, переставити миску на холодильну полку. Одночасно швидко подрібнити, а ще краще протерти у рідкісному ситі зачищені від шкірки банани.

Крок 3:

В отримане в’язке пюре ввести трохи збитих вершків. Легкими, буквально повітряними рухами перемішати.

Крок 4:

Таким чином додати весь вершковий крем для бісквітного торта, зберігши порівняно стійку структуру.

Бананове пюре досить в’язке, тому його відносно складно вмішати в крем, щоб не порушити консистенцію. Для цього рекомендуємо робити все поетапно та повільно, не шкодуючи часу на створення крему.