Вершковий крем для бісквітного торта шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати вершковий крем для бісквітного торта шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти ніжного вершкового крему для бісквітного торта з полуницею, вишнею, білим шоколадом і бананами

Варіант 1: Класичний рецепт вершкового крему для бісквітного торта

Для різних домашніх тортів використовується багато кремів: від сметанного до заварного. Однак сьогоднішня добірка присвячена вершкового крему для бісквітних тортів. Його найпростіше приготувати, в чому ви переконаєтеся, вивчивши всі представлені рецепти. Почнемо з класичного.

Інгредієнти:

  • 250 грам жирних (33-35%) вершків;
  • ванілін на кінчику ножа;
  • 50 грам цукрової пудри.

Покроковий рецепт вершкового крему для бісквітного торта

Крок 1:

Жирні вершки залишити на холодильної полиці, щоб вони добре остудились. Також поруч поставити ємність, в якій вони будуть збиватися, і віночки міксера. Все має бути прохолодним.

Крок 2:

Отже, коли все буде готове, влити вершки в миску. Почати збивання, спочатку повільно, а потім все швидше.

Крок 3:

Домігшись пишною, міцної консистенції, що відбудеться буквально через пару хвилин, всипати цукрову пудру і трохи (на кінчику ножа) ваніль. Вже на повільній швидкості вмішати останні інгредієнти.

Крок 4:

Поставити вершковий крем для бісквітного торта в холодильник. Використовувати протягом півгодини, інакше структура солодкої заправки зіпсується і стане не придатною.

Щоб гарантувати хорошу консистенцію крему, крім охолодження ємності, віночка і вершків, рекомендуємо поставити миску на велику тарілку з льодом. Збивання продовжити, як описано вище. До речі, вершки можна перебити, коли вони розшарувати, і їх вже неможливо буде використовувати. Тому стежте за станом крему “на око”.