Варення з агрусу через мясорубку на зиму пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати варення з аґрусу через мясорубку на зиму пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування смачного варення з агрусу через м’ясорубку на зиму: варіанти дивовижного варення з агрусу з ківі, апельсинами, лимоном

Варіант 1: Варення з аґрусу через м’ясорубку на зиму

Від тривалості варіння варення безпосередньо залежить його густота. Традиційно, варення має не занадто вільно стікати з ложки, якщо вам достатня і менша щільність, можете не варити масу настільки довго. Як правило, після чверті години кипіння в неї вже загинули всі мікроби і подальшої пастеризації не потрібно. Для більшої надійності витримайте закатані банки під ковдрою до охолодження або стерилізуйте перед закачуванням.

Інгредієнти:

  • 1000 грамів цукру;
  • кілограм зрілого агрусу, будь-якого кольору.

Покроковий рецепт густого варення з агрусу через м’ясорубку на зиму

Крок 1:

Агрус перебираємо, залишаючи добре доспілі ягоди, без яких-небудь зовнішніх пошкоджень. Відірвавши хвостики, зсипаємо аґрус в друшляк і добре промиваємо. Деякий час ягоди потрібно залишити в друшляку, щоб прибрати залишилася на них вологу.

Крок 2:

Перекручуємо аґрус на м’ясорубці, зливаємо отриману масу в широку миску, в якій збираємося готувати варення. Вмішуємо в ягідне пюре весь цукор і переміщаємо миску на плиту.

Крок 3:

Встановивши нагрівання нижче середнього, помішуючи, повільно прогріваємо. Коли цукор повністю розчиниться, додаємо нагрівання і доводимо ягідну масу до закипання. Далі уварюємо варення при незначному кипінні і обов’язково часто перемішуємо, щоб солодка маса не пригоріла.

Крок 4:

Як тільки варення почне густіти, робимо тест на її готовність. Для цього потрібно взяти трохи солодкої маси і капнути на блюдце. Крапля варення повинна тримати форму, якщо вона розтікається, продовжуйте уварювати.

Крок 5:

Готове варення відразу розфасовуємо по стерильним баночках, герметично закриваємо кипячеными кришками і залишаємо до повного охолодження догори дном.