Огірки на зиму в 3-літровій банці пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати огірки на зиму в 3-літровій банці пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування солоних, маринованих, квашених огірків на зиму в 3-літрових банках

Варіант 1: Солоні огірки на зиму (на 3 літрову банку) – класичний рецепт

Листочки дуба не настільки популярна добавка в маринадах, як скажімо зелень смородини або вишневі листки. Тим не менш вони дуже до речі в маринаді і відмінно зміцнюють шкірку огірків.

Інгредієнти:

  • шість свіжих дубових листів, стільки ж листочків смородини та вишні;
  • чотири парасольки кропу;
  • чотири листки хрону;
  • два десятки огірків;
  • часник;
  • горошинки перцю;
  • сіль – три ложки;
  • лаврушка – пара листів.

Покроковий рецепт заготівлі огірків на зиму в 3-літрових банках

Крок 1:

Для кропу це не знадобиться, а ось пряні листки обов’язково вимийте, на них може осісти пил, якою потрапляти в банки зовсім ні до чого. Часник розберіть по шматочкам, очистіть їх від лушпиння, потім розріжте кожну поздовжньо. Складіть на дно чисто вимитих і обсушену банок спочатку горошинки перцю і по два листочки хрону, додайте часник, парасольки кропу і пряні листя.

Крок 2:

Огірки перед консервуванням миють і до трьох годин витримують у прохолодній воді. Сильно обсушувати їх необов’язково, просто промокніть рушником або тряпицей. Вертикально, щільними рядами наповніть огірочками банку, порожнє місце, що залишився до горлечка, заповніть, укладаючи огірки в горизонтальному положенні.

Крок 3:

В чистій пів-літровій банці розчиніть у воді сіль, перелийте розсіл у банку до огірків. Потім, майже доверху, залийте звичайною чистою водою. Два листки хрону укладіть зверху і залийте водою так, щоб їх покрити повністю. Підготовлену таким чином тару розставляють по тарілках або мисках для того, щоб вытекшая при бродінні вода залишалася в них. По закінченні трьох діб долийте трохи солоної води, банки щільно закрийте і перенесіть в прохолодне місце, обов’язково темний.