Огірки на зиму холодним способом пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати огірки на зиму холодним способом пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування хрумких огірків на зиму холодним способом

Варіант 1. Класичний рецепт огірків на зиму холодним способом

Консервування холодним способом увазі вимочування огірків в розсолі протягом трьох діб. Овоч не консервують, а зберігають у скляних або дерев’яних ємностях в холодильнику або льосі.

Інгредієнти

  • стручок перцю «Вогник» або чилі;
  • за смаком пряних трав і спецій;
  • 800 г свіжих огірків середнього розміру;
  • три скибочки часнику;
  • 100 г солі кам’яної великої.

Покроковий рецепт огірків на зиму холодним способом

Крок 1:

Огірки поміщаємо в широкий таз і заливаємо холодною водою. Вимочуємо овоч кілька годин. З огірків видаляємо всю грязь і обрізаємо кінці.

Крок 2:

Стручок гострого перцю промиваємо і розрізаємо навпіл. Часник чистимо від луски і подрібнюємо пластинками. Пряні трави та спеції промиваємо. Укладаємо все на дно трилітрової стерильної банки, в якій будемо заготовляти овоч.

Крок 3:

Вимиті огірки щільно укладаємо в банку. Зверху засипаємо сіллю і заливаємо холодною кип’яченою водою. Закрити капроновими кришками і енергійно струшуємо, поки не розчиняться кристали солі.

Крок 4:

Через три доби рідина стане каламутною, а огірки потемніють. Розсіл зливаємо в каструлю, розводимо його водою з розрахунку склянку на бутель. Доводимо до скипання, остуджуємо і заливаємо огірки. Відправляємо в льох, закривши кришкою.

Для засолювання використовуйте невеликі огірочки. Щоб овочі рівномірно промариновались, беріть огірки приблизно однакового розміру. Сама смачна закуска виходить з огірочків з тонкою шкіркою і пухирцями.