Як приготувати малиновий лікер в домашніх умовах: шість простих покрокових рецептів

Як приготувати малиновий лікер в домашніх умовах: шість простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти малинового лікеру в домашніх умовах на горілці, коньяку, спирті

Варіант 1: Класичний малиновий лікер в домашніх умовах зі спиртом

Існує величезна кількість рецептів лікеру з малини в домашніх умовах на горілці. Це пояснюється доступністю інгредієнта. Горілку можна купити в будь-якому магазині, вибрати дорогий або бюджетний напій за своїми можливостями. Але ідеальним і класичним вважається лікер на спирту. Малина дає дуже сильний аромат і чудовий смак, такий напій може стати не тільки частуванням, але і прекрасним гостинцем, презентом.

Інгредієнти

  • 1 кг малини;
  • 1 л спирту;
  • 1 л води;
  • 1 кг цукру.

Покроковий рецепт класичного малинового лікеру

Крок 1:

Малину промити, перебрати, просушити, прибрати всі гілочки. Якщо ягоди дуже м’які, то краще не мочити, інакше піде багато соку. Перекладаємо в банку. Не потрібно переживати, спирт прибере всі мікроби. Заливаємо малину алкоголем, закриваємо, збовтуємо. Залишаємо спиртову основу на 2 тижні.

Крок 2:

Через пару тижнів приступаємо до приготування сиропу. Просто кип’ятимо воду з цукром, можна процідити, але необов’язково. Охолоджуємо до кімнатної температури, гарячий сироп змішувати з малиновою настоянкою не можна.

Крок 3:

Як тільки сироп охолоне, можна зайнятися настоянкою. Проціджуємо спирт, ягоди віджимаємо, можна зробити це через марлю або ж прогнати через соковижималку.

Крок 4:

Залишається тільки з’єднати малиновий спирт і цукровий сироп. В принципі, лікер готовий до вживання, але краще йому дати пару днів настоятися.

Домашній лікер можна не фільтрувати до повної прозорості, допускається наявність невеликого осаду і ягідних частинок. Вони будуть нагадувати про натуральність домашнього алкоголю.