Курячі крильця в гірчичному соусі пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати курячі крильця в гірчичному соусі пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування курячих крилець на сковороді в духовці і мультиварці: гірчично-медовий і гірчично-соєвий соуси для курячих крулышек

Варіант 1: Класичний рецепт курячих крилець в гірчичному соусі в духовці

Найпростіший спосіб майже напевно виявиться і самим надійним. Використовуємо рукав для запікання, щоб гарантовано пропекти крильця за відносно короткий час. Маринад складений з найбільш доступних продуктів, так що простіше вже, мабуть, і нікуди.

Інгредієнти:

  • кілограм невеликих курячих крилець;
  • майонез «Провансаль» – 120 грамів;
  • 80 гр. гострого гірчичного соусу;
  • дві ложки готових спецій для курятини;
  • сіль кухонна.

Покроковий рецепт запечених курячих крилець в гірчичному соусі

Крок 1:

Крила обполоснути водою і злегка обсушити серветками. Оглянути на наявність залишків пір’їнок, витягнути пінцетом при наявності. Тримаючи за тонкий кінець, швидко обпалити волоски на шкірі. Тонким шилом, кулінарної голкою, нарешті, просто дерев’яною зубочисткою зробити кілька проколів у шкірці, в місці найбільшого потовщення м’якоті.

Крок 2:

Скласти дві суміші з інших продуктів. Майонез, гірчицю і ложку спецій змішати в піалі – це буде маринад. Сіль, в розрахунку на кілограм курятини і інші спеції з’єднати в іншій ємності, для натирання крил.

Крок 3:

Включити духовку, на регуляторі вказати температуру 220 градусів. Крильця по черзі натирати спеціями з сіллю, занурювати і обмазувати маринадом, викладати в простору миску.

Крок 4:

Рукав для запікання закріпити нитками з одного боку, викласти крила, ложкою влити решту маринадних суміш. Випустити повітря з пакету і туго зав’язати вільний край, укласти на широкий деко. Щоб уникнути розриву плівки гарячим пором, проколоти її голкою в 10-12 місцях поверху.

Крок 5:

Струсніть пакет в останній раз і на сорок хвилин надсилайте жаровню у духовку. Потім вийміть, швидко, але боячись обпектися парою, розріжте верх пакета. Розгорніть краю і поставте в духовку ще на строк до десяти хвилин. Подавайте крильця з картопляним пюре, іншими відварними гарнірами.