Шоколадний крем для торта: шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати шоколадний крем для торта: шість простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти шоколадного крему для торта з вершків, згущеного молока, масла, сиру, сметани

Варіант 1: Класичний шоколадний крем для торта (заварний)

Заварний крем ідеально поєднується з бісквітними, пісочними, слоенными, сметанковими коржами. Його по праву можна вважати класикою. Він досить ароматний і смачний, особливо в шоколадному варіанті. Тут традиційна рецептура з молока з порошком какао. Для заварювання обов’язково потрібні яєчні жовтки. Багато господині готують крем без них, але одного борошном домогтися правильної консистенції неможливо.

Інгредієнти

  • 600 мл молока;
  • 2 ложки борошна;
  • 200 р масла;
  • 40 р какао;
  • 3 жовтка;
  • 170 г цукру.

Покроковий рецепт класичного шоколадного крему

Крок 1:

Щоб в кремі не було грудочок від борошна і какао їх потрібно просіяти, відразу змішуємо. Відправляємо інгредієнти в каструльку, засипаємо до них цукровий пісок. Перемішуємо сухі компоненти між собою.

Крок 2:

Відокремлюємо жовтки і відправляємо до сипучих компонентів. Перемішуємо, потім починаємо заливати молоко. Робимо це тонкою цівкою, продовжуючи розмішувати. Вийде рідка шоколадна суміш, що нагадує какао. Пора її заварити.

Крок 3:

За правилами крем готують на водяній бані, але це досить довго. Найпростіше поставити відразу на плиту, але в такому випадку не відходимо, постійно помішуємо. Ще до закипання маса знизу почне густіти, потрібно регулярно її піднімати. В іншому випадку крем може підгоріти, смак буде безнадійно зіпсований.

Крок 4:

Як тільки маса почне закипати, на поверхні з’являться плюхающие бульбашки. Саме час зняти крем з вогню. Додаємо шматочок масла приблизно 30-40 грамів. Так як крем для торта, все масло в гарячу масу закладати небажано. Добре перемішуємо заварку і залишаємо для остигання. Можна поставити каструльку в холодну воду, щоб прискорити процес. Періодично помішуємо крем, щоб прискорити процес і запобігти плівку на поверхні.

Крок 5:

Як тільки крем охолоне, закладаємо в нього залишився розм’якшене масло. Включаємо міксер, і три хвилини все це збиваємо. Торт можна змащувати відразу або поставити шоколадний крем в холодильник.

Якщо хочеться отримати пишний і повітряний шоколадний заварний крем, масло потрібно окремо збити до білої піни, тільки потім об’єднувати з завареною масою.