Торт з шоколадного печива: шість покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати торт з шоколадного печива: шість покрокових рецептів

Покрокові рецепти торта з шоколадного печива з бананами і згущеним молоком, сиром, сиром

Варіант 1: Класичний торт з шоколадного печива

Для прошарку торта з шоколадного печива знадобляться банани, а також крем. Готувати його будемо з сметани, але вибираємо густий і жирний продукт. В такому випадку нічого не потече, але при цьому коржі чудово просочаться. Додатково потрібна шоколадка і трохи вершкового масла. З них будемо готувати глазур.

Інгредієнти

  • 700 г сметани 25%;
  • 450 г шоколадного печива;
  • 120 г цукрової пудри;
  • 100 г шоколаду;
  • 40 г масла;
  • 4 банана.

Покроковий рецепт класичного торта

Крок 1:

Починаємо з крему. З’єднуємо пудру і сметану, розмішуємо. Відставляємо, нехай крупинки розчиняться. Відразу ж очищаємо банани і ріжемо кружальцями.

Крок 2:

Робимо водяну баню. Для цього беремо пару каструльок, в маленьку відправляємо шоколад і масло. У невелику каструльку наливаємо воду, ставимо на плиту. Ставимо меншу каструлю зверху і починаємо розтоплювати шоколад.

Крок 3:

Укладаємо у форму перший шар печива. Рясно змащуємо кремом, раскидываем шматочки бананів. Пустоти теж заповнюємо кремом. Знову викладаємо печиво і банани з кремом, якого не шкодуємо. Завершуємо складання торта печивом.

Крок 4:

Перегрівати шоколад не потрібно. Як тільки шматочки з маслом розчиняться, добре розмішуємо і поливаємо весь торт, боки теж можна обмазати або покрити кремом або залишити в такому вигляді. Залишаємо торт з шоколадного печива на кілька годин для просочення.

Необов’язково покривати торт з печива глазур’ю, можна просто змастити кремом і присипати тертим шоколадом. Кокосова стружка теж відмінно підійде для прикраси. Не годяться тільки шматочки бананів, так як вони незабаром потемніють, втратять презентабельний вигляд.