Швидкі і прості рецепти сирної запіканки на сковороді: пять простих покрокових варіантів

Швидкі і прості рецепти сирної запіканки на сковороді: пять простих покрокових варіантів

Покрокові рецепти сирної запіканки на сковороді з яйцями, вермішеллю, медом, родзинками

Варіант 1: Класична сирна запіканка на сковороді з родзинками

Якщо раптом зламалася духовка або просто немає можливості нею скористатися, то на допомогу прийде цей рецепт сирної запіканки на сковороді. Страва готується з додаванням родзинок, але і без нього теж можна зробити або замінити іншими сухофруктами, цукатами. Додатково знадобиться сметана довільній жирності.

Інгредієнти

  • 90 г цукру;
  • 0,5 кг сиру;
  • 80 г родзинок;
  • пара яєць;
  • 45 г слив. масла;
  • 70 г сметани;
  • 20 г сухариків;
  • 50 г манки.

Покроковий рецепт сирної запіканки

Крок 1:

Сметану потрібно трохи підігріти, можна просто поставити миску з теплою водою. Потім додаємо до неї цукровий пісок, розмішуємо. Сметана стане помітно рідині. Саме час додати манну крупу. З’єднуємо, перемішуємо ще раз, відставляємо на кілька хвилин, нехай крупинки розбухнуть.

Крок 2:

Масло розтопити в сковороді, в якій будемо готувати запіканку. Перелити в миску. Залишки розподілити по поверхні. Краще використовувати сковороду з товстими стінками, ідеально підходить чавунний посуд. Обсипаємо змащену поверхню білими сухариками.

Крок 3:

Збиваємо яйця. Сир перетираємо або теж збиваємо, з’єднуємо все і додаємо розтоплене масло. Слідом викладаємо манку зі сметаною. Збиваємо сирну масу ще раз. В кінці додаємо промитий ізюм.

Крок 4:

Тепер потрібно викласти запіканку. Ні в якому разі не опрокидываем всю масу на сковорідку. Беремо ложку або лопатку, викладаємо по всій поверхні сковороди маленькі купки. Це потрібно, щоб менше розтягувати і розмазувати, інакше порушиться шар посипання. Як тільки весь сир виявиться на сковороді, акуратно лопаткою вирівнюємо верх. До речі, його теж можна злегка присипати сухарями.

Крок 5:

Накриваємо сковорідку. Готуємо сирну запіканку на маленькому вогні, практично на мінімумі близько півгодини. Кришку все це час не піднімаємо.

Часто форму для запіканки обсипають сухий крупою. Це відмінний варіант для духовки, але на сковороді краще використовувати сухарі. Так як підігрів йде тільки знизу, манка просто висохне.