Ліниві вареники з сиру: одинадцять простих покрокових рецептів для сніданку

Ліниві вареники з сиру: одинадцять простих покрокових рецептів для сніданку

Домашні рецепти простих ледачих вареників з картоплі, сиру, дитячих, з капустою та вишнями

Варіант 1: Класична рецептура ледачих вареників

Рецептів ледачих вареників стільки, що їх неможливо порахувати. Але більшість варіантів базуються на поєднанні сиру з манкою. І це не просто так. Крупа не має вираженого смаку, вона відмінно набухає, не перебиває сир, не дає йому розтікатися, допомагає зберегти форму вареників.

Інгредієнти

  • 350 г сиру 9%;
  • 45 г манної крупи;
  • яйце куряче середнього розміру;
  • 35 г масла солодковершкового 72%;
  • 2 ст. л. цукрового піску;
  • 4 ст. л. будь борошна.

Як приготувати класичні ліниві вареники

Крок 1:

Якщо хочеться зробити вареники за всіма правилами, то сир протираємо. Якщо на це немає часу, та й страву сама по собі лінива, то просто змішуємо продукт з яйцем, піском, манкою. Заливаємо ложку масла.

Крок 2:

Чекаємо хвилин п’ятнадцять, потім додаємо борошно, доки не вийде тісто. Формують вареники спрощеним ледачим способом, від якого і пішла назва. Просто розкачуємо ковбаску, ріжемо її поперек на приблизно однакові шматочки.

Крок 3:

Варка теж проста і швидка. Закидаємо шматочки в окріп, розмішуємо, щоб не злипалися. Після закипання (шматочки спливуть) чекаємо на дві хвилинки. Виловлюємо в миску, поливаємо олією, що у нас залишилося.

Якщо жирність сиру не має великого значення, то його вологість сильно впливає на консистенцію тіста. До слабкого продукту доведеться додавати більше борошна, що зіпсує смак. Розумніше спочатку зцідити сироватку. Для цього сир поміщають в марлю, підвішують і залишають на кілька годин.