Абрикосовий сік на зиму шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати абрикосовий сік на зиму шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти соку з абрикосів з м’якоттю на зиму з допомогою соковижималки, соковарки, блендера

Варіант 1. Класичний рецепт соку з абрикосів на зиму

Найдоступніший спосіб приготування соку без використання кухонних приладів. Знадобиться тільки емальована каструля і велике металеве сито. Сік можете заготовляти з цукром або без нього, залежно від солодощі фрукта.

Інгредієнти

  • стиглі абрикоси – 3 кг;
  • цукор за бажанням.

Покроковий рецепт соку з абрикосів з м’якоттю на зиму

Крок 1:

Стиглі абрикоси вимийте під струменем проточної води. Розламайте кожен плід і вийміть кісточки. Половинки фруктів складіть в емальовану каструлю.

Крок 2:

Залийте вміст доверху водою. Поставте на конфорку і включіть інтенсивний вогонь, доведіть до закипання. Шумівкою зніміть піну, зменшіть нагрів і варіть фрукти, поки вони не почнуть розпадатися на волокна.

Крок 3

Вийміть розварені плоди друшляком з каструлі і протріть через сито в окрему ємність. З’єднайте м’якоть з фруктовим відваром і поставте на вогонь. Доведіть сік до закипання. При бажанні додайте цукор. Готовий напій розлийте по скляних ємностях, вимивши і простерилізований їх. Герметично укупорьте кришками. Остудіть під старою курткою.

Для приготування соку використовують тільки стиглі соковиті абрикоси. Кісточки фруктів не викидайте, їх можна додавати в варення або просто з’їсти. Половинки абрикосів бажано попередньо обсушити.