Кабачки в горщиках в духовці пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати кабачки в горщиках в духовці пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування тушкованих кабачків в горщиках в духовці з м’ясом, овочами, рисом і сосисками, рибою, грибами

Варіант 1: Блюдо з кабачків в горщиках в духовці – класичний рецепт з м’ясом

Наскільки ніжна м’якоть кабачка для нашого страви значення не має. Звісно, різниця між молодими і перезрілими овочами є, але нерідко кухарі воліють грубувату м’якоть. При гасінні такі кабачки залишаються більш щільними шматочками, притому, що м’якоть повністю готова і не жорстка.

Інгредієнти:

  • одна велика цибулинка;
  • 300 гр. кабачків;
  • одна морквина;
  • три ложечки масла;
  • 300 гр. м’якоті (пісна свинина або яловичина).

Покроковий рецепт кабачків в горщиках в духовці

Крок 1:

М’ясо добре обмиваємо, зачищаємо від плівок. Добре обсушивши, нарізаємо невеликими брусочками або шматочками квадратної форми.

Крок 2:

Очищаємо моркву, цибулю. Сполоснувши водою, ріжемо овочі невеликими кубиками. Обмиті кабачки, не знімаючи шкірки, нарізаємо кубиками, за розміром трохи крупніше, ніж морква.

Крок 3:

З’єднайте овочі з м’ясом у великій мисці. Приправте перцем або улюбленими спеціями, трохи присаливаем. Сюди ж підливаємо і ретельно вмішуємо масло.

Крок 4:

Розкладаємо овочі з м’ясом по горщикам, підливаємо в кожну ємність по чверті склянки води. Прикривши кришками, ставимо ємності по листу і поміщаємо його в духовку.

Крок 5:

Включаємо духовку на розігрів, обмеживши максимальну температуру 200 градусами, готуємо 50 хвилин. Кожні чверть години акуратно виймаємо деко і добре перемішуємо вміст ємностей.