Вишневий джем без кісточок пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати вишневий джем без кісточок пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування вишневого джему без кісточок з свіжої та замороженої вишні: як приготувати густий джем з вишні з желатином, желфиксом

Варіант 1: Класичний рецепт вишневого джему без кісточок

Як і все геніальне, найпопулярніші рецептури не містять нічого зайвого: ягоди та цукор, ось і весь склад джему. Відсутність загусників говорить досвідченої господині, що варити джем доведеться досить довго і помішувати, слідкуючи, щоб маса не пригоріла. Ці клопоти з лишком компенсуються розкішним натуральним смаком самого джему і захопленням дітвори, заволоділа блюдечком з жаданими вишневими пінками.

Інгредієнти:

  • вісімсот грамів бурякового цукру (рафінованої);
  • рівно кілограм стиглих вишневих ягід.

Покроковий рецепт вишневого джему без кісточок

Крок 1:

Джеми з ягід різних видів прийнято відносити до солодощів європейської кухні. Насправді, у вітчизняній вони теж присутні, але називаються просто густим варенням. Технологія їх приготування передбачає повне видалення з ягід великих кісточок, з цієї процедури і почнемо.

Крок 2:

Ягідки вимийте, за допомогою спеціального пристрою або просто банальною шпилькою видалити з них кісточки. Зберіть в каструлю і витримайте, щоб вишні випустили сік. Увімкніть під каструлею помірне нагрівання, витримайте на ньому до двадцяти хвилин, потім відставте і остудіть.

Крок 3:

Ступінь подрібнення вибирайте самі, можете залишити зовсім невеликі шматочки м’якоті. Заглибним блендером або м’ясорубкою подрібніть вишні до бажаного стану. До вишневого пюре всипте цукор, перемішайте і знову поверніть на плиту. Нагрів на цей раз зробимо мінімальним, помішуючи, прогріваємо масу, поки цукор не розчиниться без залишку.

Крок 4:

Смачну пінку зберіть і віддайте малюкам. Джем проварюємо двадцять хвилин, потім відключаємо плиту і чекаємо остигання. Цей нагрів вважається першим, а всього їх доведеться повторити тричі. Під час останньої варіння джем почне помітно густіти, помішуйте його частіше, не дозволяючи прилипати до стінок і пригорати.

Крок 5:

Консистенцію джему регулюйте на свій розсуд, можете проварити його трохи довше. Баночки для джему обов’язково стерилізуйте, навіть якщо збираєтеся зберігати при низькій температурі. Розкладіть по них джем майже під саме горлечко, закупорьте кришками. Для зберігання в холодильнику підійдуть пластикові кришки, не забезпечують герметичності. Також можна в стилі бабусиних заготовок надіти на шийку провощенную папір і туго тягнути ниткою чи гумкою.