Вишня у власному соку на зиму сім простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати вишні у власному соку на зиму сім простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти неймовірною вишні у власному соку на зиму з чорною смородиною і малиною з додаванням желатину і горілки перетерта і ціла з кісточками і без них

Варіант 1: Класичний рецепт вишні у власному соку на зиму

З різних фруктів і ягід готують різні зимові заготовки. Наприклад, із яблук краще робити конфітюр, а з чорниці – джем. Але представлена добірка буде присвячена вишуканою вишні у власному соку на зиму, для створення якої потрібно всього два інгредієнти. Хоча ми розглянемо й інші варіанти.

Інгредієнти:

  • 2 кг соковитою стиглої вишні;
  • 1,5 кг звичайного білого цукру.

Покроковий рецепт вишні у власному соку на зиму

Крок 1:

Вишню переглянути. Зіпсовані та пошкоджені ягоди видалити. Гілочки зняти і викинути.

Крок 2:

Підготовлену ягоду закласти в миску або відповідний таз. Влити воду. Замит кожну ягідку і перекласти все на розстелену на столі, рушник.

Крок 3:

Через півгодини, коли вона просохне, видавити кісточки. При цьому перекидати підготовлену вишню в таз.

Крок 4:

На поточному етапі пересипати вміст тазу білим цукром. Пару раз з акуратністю струсити ємність. Залишити ягоду на ніч (від 12 годин) для того, щоб вона пустила багато соку.

Крок 5:

Наступним днем поставити таз на великий вогонь, де довести суміш до сильного кипіння. Потім відразу ж вкласти ягідки по банкам, наповнюючи їх на дві третини.

Крок 6:

Тепер додати гарячий солодкий сік і прикрити кришками. Переставити банки з вишнею у власному соку на зиму в каструлю з киплячою водою. Стерилізувати десять хвилин, не знижуючи температуру.

Крок 7:

Обережно, користуючись рукавичкою, дістати банки і негайно закатати заготовки. В кінці охолодити на кухонному столі і поставити в комору.

Щоб соку вийшло багато, вибирайте стиглі плоди. Головне, не допустити потрапляння гнилих плодів, які точно зіпсують варення, забродив вже через кілька днів. А якщо вас бентежить, що вишня вийде занадто солодкою, включіть в рецептуру трохи лимонної кислоти.