Смузі з морозивом: шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати смузі з морозивом: шість простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти смузі з морозивом і бананами, кава, полуницею, йогуртом, молоком

Варіант 1: Класичний смузі з морозивом і бананом

Смузі – це густий і насичений прохолодний напій, який може стати сніданком, перекусом, десертом. Він виручить, якщо хочеться чогось смачного або нічим перекусити. Тут універсальний варіант з бананом і морозивом, який сподобається дітям і дорослим. В рецептурі вказаний пломбір. Можна взяти будь-яку іншу морозиво у зазначеній кількості. Додатково буде потрібно лід, але це далеко не обов’язковий компонент, без нього теж все чудово виходить.

Інгредієнти

  • 2 банана;
  • 2 кубики льоду;
  • 80 мл молока;
  • 90 г морозива;
  • 0,3 ч. л. ванільного цукру.

Покроковий рецепт класичного смузі з морозивом

Крок 1:

Очищаємо банани і нарізаємо шматочками, опускаємо в блендер, можна використовувати кухонний комбайн або інший подрібнювач. Додаємо відразу морозиво.

Крок 2:

Збиваємо банани з морозивом до однорідності і вводимо молоко, додаємо лід, замість кубиків можна використовувати крихту або колотий лід приблизно в такій же кількості. Засипаємо ванільний цукор. Збиваємо смузі кілька секунд. Завдання – з’єднати інгредієнти.

Крок 3:

Переливаємо смузі з блендера в склянку, вживаємо відразу, поки морозиво і лід остаточно не розтанули. Іноді лід кидають на дно склянки, а не збивають разом з іншими інгредієнтами, так теж можна робити.

Дуже сильно смак і аромат у цьому варіанті смузі буде залежати не від морозива, а від бананів. Беремо стиглі, але не чорні плоди. Є маленька хитрість – їх потрібно понюхати. Якщо банан навіть через шкірку приємно пахне, то він неодмінно порадує смаком і ароматом.