Смузі для очищення організму девять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати смузі для очищення організму девять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування смузі для очищення організму: фруктові, овочеві та змішані смузі для очищення організму на будь-який смак

Варіант 1: Класичний рецепт смузі для очищення організму

Що собою являє смузі? Це напій, що складається з овочів або фруктів, їх суміші, подрібнених в блендері до пишної однорідності. Наша добірка рецептів присвячена смузі, що очищає наш організм від шлаків і забруднень природним способом. Такий коктейль може замінити легкий перекус або навіть прийом їжі, в залежності від вашого способу життя. Смузі дуже багатий вітамінами, насичує організм, дає відчуття ситості. Перший рецепт – фруктово-овочевий смузі, що став класикою любителів ЗСЖ.

Інгредієнти:

  • одна чашка очищений листя капусти;
  • одне зелене яблучко;
  • підлоги чашки зелені петрушки;
  • один стиглий банан.

Покроковий рецепт смузі для очищення організму

Крок 1:

Яблуко очищаємо від шкірки, видаляємо ножем серцевину і ріжемо великими фрагментами. З банана знімаємо шкірку.

Листя капусти промийте і просушіть, петрушку можете дрібно нарізати, щоб вийшла чашка.

Крок 2:

Складіть в чашу блендера і подрібніть до однорідності. Щоб зробити коктейль по консистенції як кефір, влийте склянку кип’яченої води і розмішайте. Можете наливати менше або більше води, в залежності від вашої улюбленої консистенції напою.

На замітку: найбільша кількість шкідливих пестицидів міститься в шкірці овочів і фруктів, буває, що і у верхніх шарах м’якоті. Пам’ятайте про це, готуючи будь смузі. Нам потрібно очищати організм, а не забруднювати його.