Смузі з чорної смородини пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати смузі з чорної смородини пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування смузі з чорної смородини з морозивом, на молоці, йогурті, кефірі

Варіант 1: Десертний смузі з чорної смородини – класичний рецепт з морозивом

Зазначений в рецептурі сорт морозива абсолютно без проблем замінимо звичайним пломбіром. Зробіть так, якщо стоїть вибір між якісним натуральним морозивом і продуктом, складеним з замінників. До пломбіру або вершкового морозива додайте пару щіпок ванільного цукру і ніхто не пошкодує про підміну. Кардамон можна за бажанням замінити будь-більш приємною вам пряністю, тієї ж корицею або мускатом, зрозуміло, дотримуючись помірність.

Інгредієнти:

  • морозиво ванільне – 100 грамів;
  • щепоточка тертого кардамону;
  • стакан среднежирного молока;
  • сто грамів смородини (чорної);
  • 5 мілілітрів меду.

Покроковий рецепт смузі з чорної смородини

Крок 1:

Морозиво для смузі використовуємо трохи підтануло. Вийміть упаковку з холодильника, зніміть шматочок, трохи з запасом. Тарілочку з морозивом прикрийте перевернутої мискою і накиньте зверху сухе рушник – така «термоізоляція» дозволить морозиву прогрітися рівномірніше.

Крок 2:

Смородину перебираємо, повністю видаляючи всякий сміття, листя, гілочки. Зіпсовані або недостиглі ягідки приберіть, зважте потрібну кількість добірних, складіть у друшляк і промийте під краном з надітим розпилювачем. Ножицями відріжте хвостики з обох сторін кожної ягідки і ще раз промийте їх. Струсніть декілька разів друшляк над раковиною, підкидаючи в ньому ягоди і видаляючи воду, потім розкладіть по чистій тряпице і промокніть нею.

Крок 3:

Зсипаємо смородину в чашу блендера, розмелюємо недовго, на середніх обертах. Додаємо мед, прокручуємо ще п’ять секунд, і вливаємо молоко. Далі смузі збиваємо вже до повної однорідності маси. Залишилося лише морозиво, його розріжте на чотири частини і відразу все відправте в чашу, увімкніть прилад на максимальну потужність і швидко перебити всі компоненти десерту. Вилийте у високий стакан і подавайте.