Корисний смузі з малиною: шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати корисний смузі з малиною: шість простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти смузі з малиною і морозивом, молоком, сиром, пластівцями, йогуртом

Варіант 1: Класичний смузі з малиною, морозивом та м’ятою

Малиновий смузі – яскравий напій з річним смаком. Його можна готувати цілий рік, так як заморожені ягоди також підходять. Тут класичний рецепт з морозивом. Використовується пломбір, але при необхідності можна замінювати іншими видами. Додатково буде потрібно гілочка свіжої м’яти, яка подарує свіжі нотки і оригінальний аромат.

Інгредієнти

  • 150 р малини;
  • 80 г пломбіру;
  • 100 мл молока;
  • 1 ст. л. цукру;
  • 1 гілочка м’яти.

Покроковий рецепт класичного смузі з малиною

Крок 1:

Так як малина сама по собі дуже ніжна і м’яка, промиваємо її акуратно і відразу ж перекладаємо в блендер. Додаємо цукровий пісок. Промиваємо м’яту, відриваємо листочки і відправляємо їх до малині, гілочку не використовуємо. Збиваємо малину з м’ятою до кашки, достатньо однієї хвилини.

Крок 2:

Додаємо до малині морозиво і молоко. Знову включаємо блендер і збиваємо ще хвилинку. Переливаємо смузі у великий келих, можна кинути для краси кілька цілих ягідок малини або листочок м’яти. Вживаємо відразу, поки напій не нагрівся.

Так як морозиво солодке, в цьому рецепті можна обійтися і без цукру або замінити його медом, використовувати стевію або інші альтернативні інгредієнти. Якщо немає м’яти, то для отримання яскравого і глибокого аромату можна взяти апельсинову або лимонну цедру.