Смузі з апельсином пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати смузі з апельсином пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування смузі з апельсином: варіанти поживного напою на йогурті, кефірі, молоці, з морозивом

Варіант 1: Класичний рецепт бананового смузі з апельсином

Традиційно в смузі використовуємо виключно свіжі і «здорові» продукти. Мед, може бути будь-якого сорту, але не бажано продукт розтоплювати. Якщо зберігайте його в холодильнику, обов’язково дайте відігрітися, інакше збивати смузі доведеться неймовірно довго.

Інгредієнти:

  • сто мілілітрів йогурту;
  • ложка гарного світлого меду;
  • пара апельсинів, обов’язково стиглих;
  • великий стиглий банан.

Покроковий рецепт смузі з апельсином

Крок 1:

Банан обираємо за принципом максимальної стиглості, і нехай вас не бентежать чорні крапки і навіть плями на поверхні плоду. Очистіть його і переконайтеся, що м’якоть банана не засмутилася і не перетворилася у рідкувате пюре. Нам потрібен повністю стиглий банан, але без ознак псування.

Крок 2:

Аналогічно вибираємо і апельсини, шкірка плодів повинна бути трохи м’якою і ароматною, плоди вимийте і очистіть, розберіть на часточки. З тонкого краю кожної часточки, якою вона звернена всередину цитруса, надорвите і акуратно зніміть максимальна кількість тонкою щільною плівки, що покриває м’якоть.

Крок 3:

Йогурт, якщо ви не готуєте його самі, а купуєте, вибирайте без добавок і рідкий. Годиться і йогурт, в який додані злаки або інші компоненти без сильного смаку. Зрозуміло, підійде і банановий або апельсиновий, але обов’язково натуральний, а не на синтетичних ароматизаторах.

Крок 4:

Всі компоненти смузі зберіть в чашу блендера і швидко збийте. Якщо мед вам не за смаком, замініть цукром, але краще фруктовим.