Кисіль з крохмалю десять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати кисіль з крохмалю десять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування домашнього киселя з крохмалем з ягід, компоту, варення, молока: варіанти рідкого та густого киселю з крохмалем, а також десерти з нього

Варіант 1: Класичний рецепт домашнього киселя з крохмалю на молоці

Класичний кисіль готується на молоці з додаванням цукру і ванілі. Для згущення, як правило, використовується крохмаль з картоплі, але він цілком замінимо кукурудзяним, правда його потрібно брати вдвічі більше, оскільки він менш в’язок. Класична рецептура, є базовою і найпростішою. Освоївши її можна приготувати будь кисіль.

Інгредієнти:

  • літр 2,5-процентного молока;
  • 75 грамів цукру;
  • чверть ложки ванільного порошку;
  • три ложки картопляного крохмалю.

Покроковий рецепт молочного киселю з картопляного крохмалю

Крок 1:

У неемальованої каструлі з’єднуємо 900 мл молока з цукром і поміщаємо її на середній нагрів. Додавши ваніль і помішуючи, прогріваємо, щоб крупинки цукру краще розчинилися.

Крок 2:

Молоко, що залишилося з’єднуємо в гуртку з крохмалем. Розмішуємо віночком, злегка збиваючи, щоб в суміші не залишилося й сліду грудок.

Крок 3:

Круговими рухами, розмішуючи закипаюче в каструлі молоко, тонкою цівкою підливаємо до нього крохмальну суміш. Не припиняючи розмішувати, проварюємо кисіль хвилину після закипання, і знімаємо з плити.

Перш ніж варити кисіль, обов’язково переконайтеся в свіжості молока. Відлийте трохи в ополоник і потримайте над включеної конфоркою. Якщо при закипанні молоко згорнеться, візьміть іншу упаковку.