Тонкі млинці на кефірі пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати тонкі млинці на кефірі пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування тонких млинців на кефірі з дірочками, на окропі, з содою: тонкі млинці з пшеничного та кукурудзяного борошна на кефірі

Варіант 1: тонкі Ажурні млинці на кефірі – класичний рецепт

Якщо, відкривши упаковку, ви виявите, що кефір в ній щільний і схожий швидше на рідкий кисіль, не турбуйтеся. Міксер, включений на малих обертах, легко усуває подібні складнощі. Додавши до нього соду, ви на власні очі переконайтеся, що маса стане пишною, а млинці на ній, зрозуміло, вийдуть чудові.

Інгредієнти:

  • повний стакан якісного борошна;
  • пара сирих курячих яєць;
  • сода – третина ложечки;
  • олія, рафінована – три ложки;
  • півлітра негустого кефіру.

Покроковий рецепт справжніх тонких млинців на кефірі

Крок 1:

Упаковку з кефіром витримуємо в теплій воді, щоб трохи прогріти. Можна заздалегідь викласти кисломолочний продукт на стіл. Виливаємо теплий кефір в миску, додаємо до нього соду і перемішуємо.

Крок 2:

Яйця випускаємо в зручну для замісу млинцевого тесту миску. Висипаємо до них цукор, додаємо сіль і, збиваючи вінчиком, доводимо до однорідності.

Крок 3:

З’єднуємо яєчну масу з кефіром. Ретельно розмішати, підсипаючи невеликими порціями, вводимо борошно. Після кожного введення, ретельно розбиваємо всі грудки. В кінці, розмішуємо у тесті рослинне масло.

Крок 4:

Наливаємо на сковорідку пару ложок олії і ставимо її на максимальний вогонь. Як тільки почне з’являтися серпанок, з невеликого половинка на центр сковороди виливаємо порцію тіста. Похитавши сковороду з боку в бік, ставимо на плиту. Підрум’янивши нижню сторону млинця, перевертаємо і настільки ж добре прижариваем інший бік.