Млинці з ковбасою шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати млинці з ковбасою шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти пікантний млинців з копченою ковбасою, ветчинной і вареної з додаванням сиру, помідорів, огірків, оливок і яєць, а також у вигляді салату

Варіант 1: Класичний рецепт млинців з копченою ковбасою

Чим тільки не фарширують тонкі млинчики. Це може бути як подрібнене м’ясо, солона риба, червона ікра, так і сир, солодкий відвареної мак, фруктовий салат. Однак сьогоднішня підбірка простих рецептів буде присвячено млинцям з ковбасою. Почнемо з класичного варіанту з копченим сортом і твердим сиром.

Інгредієнти:

  • тісто для 10 млинців;
  • 190 грам копченої ковбаси;
  • 160 грам твердого сиру;
  • 10 ложок майонезу.

Покроковий рецепт млинців з ковбасою

Крок 1:

З’єднати і дуже активно змішати віночком молоко, сіль, борошно, яйце і масло. З отриманого тесту по черзі прожарити десять тонких млинчиків.

Крок 2:

Як тільки все буде готово, накрити тарілку з основою закуски рушником. Далі на обробній сухій дошці порізати овальними слайсами копчену ковбасу.

Крок 3:

Крім того, тонко нашаткувати твердий сир. Тепер розмазати ложку майонезу по поверхні першого млинця. Зверху укласти два-три ковбасних слайсу.

Крок 4:

На останньому етапі укладки начинки розмістити порізаний сир. Акуратними рухами, щоб не пошкодити поверхню млинця, загорнути рулет.

Крок 5:

Закрутити подібним чином інші круглі заготовки. Скласти млинці з ковбасою на відповідну плоску тарілку для подачі і присипати за бажанням подрібненою зеленню.

Оскільки ми використовуємо майонез, його можна зробити своїми руками або купити в найближчому супермаркеті. До речі, якщо ви хочете зробити невеличкий кулінарний сюрприз, використовуйте для різних млинчиків заправку з добавками. Так, можна зробити за два-три рулету з часниковим, грибних і гострим майонезом.