Конфітюр з апельсинів шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати конфітюр з апельсинів шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти бездоганного конфітюру з апельсинів з лимоном, ягодами і корочками на желатині і желфиксе, а також без нього на плиті і в мультиварці

Варіант 1: Класичний рецепт конфітюру з апельсинів

Конфітюр з апельсинів – ідеально, як і будь-яке варення, підійде для чаювання до печива або власноруч обсмаженою вафель. А от як правильно його зробити і які додаткові інгредієнти допустимо додати, ми розповімо в цій добірці.

Інгредієнти:

  • 1,5 кілограма стиглих апельсинів;
  • 1 кг звичайного цукру;
  • дві склянки води.

Покроковий рецепт конфітюру з апельсинів

Крок 1:

Всі стиглі апельсини щіточкою замит. Потім зняти пальцями або ножем товсту м’яку шкірку. Відставити її в бік.

Крок 2:

З отриманих плодів видалити білясті плівки. Після цього кожен порізати невеликими шматочками, в процесі вибираючи і викидаючи кісточки.

Крок 3:

Цитрусові закинути в миску і засипати всім запланованим цукром. Струсивши ємність, залишити на кілька годин у холодильнику.

Крок 4:

На наступному етапі включити сильну конфорку і поставити зверху апельсини. Варити приблизно п’ятнадцять хвилин, після чого прямо на плиті в тазу подрібнити все блендером.

Крок 5:

Знизити температуру до невеликого показника, ввести воду і залишити нудитися протягом години. В цей час зняти з відставлених шкурок трохи цедри (підсумковий вага – 30-40 грам). Всипати в конфітюр з апельсинів.

Крок 6:

Як тільки солодка заготівля достатньо (на ваш погляд) загусне, вимкнути конфорку, а вміст тазу розлити в банки (вимиті й ошпарені).

Коли ви будете подрібнювати цитрусову масу блендером, постарайтеся залишити дрібні шматочки, щоб конфітюр вийде об’ємним і неоднорідним. Якщо при цьому вам будуть траплятися шматочки білих жорстких перегородок, бажано їх видалити, щоб не зіпсувати структуру варення.