Малиновий конфітюр пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати малиновий конфітюр пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування малинового конфітюру: як приготувати конфітюр з малини з желатином, агар-агаром, крохмалем

Варіант 1: Класичний рецепт малинового конфітюру

Усі традиційні методи приготування густих конфітюрів побудовані на принципі тривалого уварювання ягідної або фруктової маси. Клопоти, втім, будуть винагороджені абсолютно натуральним смаком.

Інгредієнти:

  • кілограм малини;
  • півтора кілограма цукру;
  • половина літра води, відфільтрованої або ключовою.

Покроковий рецепт конфітюру з малини

Крок 1:

Сортуємо свіжі ягоди малини. Відбираємо для конфітюру не пошкоджені мошками і гниллю ягідки. Залишилися на них плодоніжки теж слід прибрати.

Крок 2:

Не обмиваючи, зсипаємо ягоди в миску і перетираємо до стану пюре м’ялкою. Вливаємо до ягідної маси гарячу воду і переміщаємо миску на плиту.

Крок 3:

Збільшивши нагрівання до максимуму, доводимо малинове пюре до закипання. Проварюємо, не даючи інтенсивно вирувати, до чверті години, не довше.

Крок 4:

Не знімаючи з плити, поступово всипаючи невеликими порціями, вмішуємо в малинове пюре цукор. Лише тільки всі його кристали розійдуться, знижуємо температуру і далі уварюють до бажаної густоти.

Крок 5:

Розфасовуємо конфітюр за заздалегідь підготовленим, обробленим над гарячою парою, баночках. Накривши металевими прокип’яченими кришками, що щільно укупориваем. Остуджуємо під щільним ковдрою, в перевернутому положенні.