Конфітюр з чорної смородини пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати конфітюр з чорної смородини пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування густого конфітюру з чорної смородини з крохмалем, агар-агаром, желатином: як приготувати смородиновий конфітюр з аґрусом

Варіант 1: Класичний рецепт домашнього конфітюру з чорної смородини з крохмалем

Нехай вас не насторожує варіння конфітюрів з доповненням загусниками, для цього десерту такий спосіб цілком прийнятний. Відмовившись від синтетичних сумішей, використовуйте тільки натуральні, і причин турбуватися про здоров’я близьких у вас не додасться.

Інгредієнти:

  • смородина свіжа – один кілограм;
  • 25 гр. картопляного крохмалю;
  • стакан води;
  • цукор – три склянки цукру.

Покроковий рецепт конфітюру з чорної смородини з загусником

Крок 1:

Виклавши на друшляк, промиваємо смородину. Давши добре стекти воді, обираем з гілочок ягоди, одночасно ножичками зрізаємо носики. Ссыпав в друшляк, промиваємо і розсипаємо по рушникові, щоб просушити.

Крок 2:

Насухо обтираем об’ємну миску, в якій будемо готувати конфітюр. Вкладаємо в неї, пересипаючи цукром, обсушені ягоди смородини. Долив півсклянки холодної води, ретельно перемішуємо. Накривши кришкою, відставляємо посудину в сторону і на пару годин забуваємо про неї.

Крок 3:

Після закінчення мінімум двох годин, знову все перемішуємо і поміщаємо миску з ягодами на середній нагрів. Не забуваючи зрідка розмішувати, доводимо вміст миски до закипання. Піну, яка збирається в цей час на поверхні, ретельно прибираємо по мірі освіти.

Крок 4:

Крохмаль просіваємо через сито. У невелику миску наливаємо залишилися 125 мл води, додаємо до неї крохмаль і швидко розмішуємо віночком. Зверніть увагу, суміш не повинна містити грудок!

Крок 5:

Як тільки ягідна маса почне інтенсивно кипіти, злегка зменшуємо нагрівання. Проваріть з хвилину, починаємо вимішувати конфітюр, рухами ложки по колу, одночасно вливаючи в нього дуже повільно крохмальну суміш.

Крок 6:

Дочекавшись закипання, даємо конфитюру прокипіти з півхвилини. Після, знімаємо його з вогню, відразу розливаємо по чистим баночках і прикриваємо їх капроновими кришками. Зберігаємо смородиновий конфітюр в холодильнику, в загальному відсіку.