Варення з полуниці пятихвилинку шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати варення з полуниці пятихвилинку шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування смачного і ароматного варення з полуниці п’ятихвилинка

Варіант 1. Класичний рецепт варення з полуниці п’ятихвилинка

Полуничне варення люблять за неповторний смак і аромат! Щоб ягода зберегла форму і всі корисні властивості, його не рекомендують довго варити. Знадобиться всього два інгредієнти, і взимку ви зможете порадувати себе ароматним і корисним ласощами.

Інгредієнти

  • кілограм свіжої полуниці стиглої;
  • 400 г цукрового піску.

Покроковий рецепт варення з полуниці п’ятихвилинка

Крок 1:

Свіжі ягоди помістити в друшляк і промити під струменем чистої води. Залишити на деякий час, щоб позбутися від зайвої вологи. Ретельно ягоди очистити від плодоніжок.

Крок 2:

Підготовлену полуницю в емальований таз. Засипати цукровим піском і обережно перемішати. Залишити годин на шість, щоб ягоди пустили сік.

Крок 3:

Поставити таз на тихий вогонь і довести до закипання. Варити три хвилини. Півлітрові банки ретельно вимити, обсушити і простерилізувати над парою або в духовій шафі. Розлити варення з підготовленим ємкостей і герметично загорніть стерильними кришками. Перевернути догори дном і остудити, закутавши в теплу тканину.

Не використовуйте для варення перезрілі ягоди. Вони повинні бути щільними, без червоточин і пошкоджень. Варіть ласощі тільки в емальованому посуді. Розмішуйте варення тільки дерев’яною ложкою.