Компот на зиму з абрикосів та вишні пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати компот на зиму з абрикосів та вишні пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування компоту на зиму з абрикосів та вишні з м’ятою та прянощами

Варіант 1: Класичний рецепт компоту на зиму з абрикосів та вишні

Рецепти компотів – це можливість приготувати на зиму багато десертних напоїв для всієї сім’ї. У загальному сенсі їх готування не тривала і в рецепті зазвичай самі прості речовини – фрукти, ягоди, цукор. За бажанням можна додаються спеції, приправи, інгредієнти комбінуються і змішуються.

Шматочки фруктів і ягоди укладаються по стерилізованим банкам, заливаються цукровим сиропом. Все це додатково стерилізується (в залежності від рецепту) і герметично закупорюється для зберігання. Ось і весь процес готування – в загальному сенсі.

Інгредієнти:

  • 1,5 кг абрикосів (вага фруктів без кісточок);
  • 500 гр. вишні;
  • 400 гр. цукру;
  • 2 ч. л. лимонної кислоти.

Покроковий рецепт компоту на зиму з абрикосів та вишні

Крок 1:

Промийте фрукти і ягоди. Витягніть кісточки. Для цього надріжте кожен плід, розкрийте.

Крок 2:

Наповніть стерилізовані банки фруктово-ягідної сумішшю на дві третини об’єму.

Крок 3:

Залийте окропом. Прикрийте кришками. Через пару хвилин вилийте рідину за допомогою перфорованої кришки в емальовану каструлю.

Крок 4:

До води додайте цукор і лимонну кислоту. Прокип’ятіть суміш. Залийте знову в банки. Вони повинні бути наповнені по плічка. Щільно закупорьте кришками. Повторну стерилізацію можна вже не робити, так як фрукти і ягоди заливаються окропом два рази. Для охолодження помістіть банки на кришки, а потім приберіть для зберігання в підпілля або інше прохолодне місце.

Класичний рецепт приготування можна трохи видозмінити. Наприклад, взяти не абрикоси й вишні, а персики і черешню. Навіть, якщо видався хороший урожай аличі або злив, їх теж можна додати рецепт. Продукти схожі і рецепт від такої заміни зовсім не зміниться.