Як приготувати різне тісто для піци без дріжджів: вісім простих покрокових рецептів

Як приготувати різне тісто для піци без дріжджів: вісім простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти смачного і тонкого тіста для піци без дріжджів на окропі, кефірі, молоці, майонезі

Варіант 1: Класичне тісто для піци без дріжджів

У звичайній рецептурою тісто для італійської піци не міститься якихось рідкісних або дорогих інгредієнтів, але в ньому нема дріжджі. Саме тому після замісу доводиться чекати. Якщо ж на це немає часу, то на виручку прийдуть варіанти з розпушувачами. Тут саме один з них. В основі молоко з борошном, для кращого смаку додаються яйця.

Інгредієнти

  • 2 яйця;
  • 110 мл молока;
  • 2 ст. борошна;
  • 0,5 ч. л. солі;
  • 2 ст. л. олії;
  • 5 г розпушувача.

Як приготувати класичний бездріжджове тісто для піци

Крок 1:

Перед замісом відміряти розпушувач і сіль, висипати в миску, додати борошно і розмішати. Краще відразу брати велику посудину. В центрі робимо ямку.

Крок 2:

Підігріваємо молоко, вводимо яйця і масло. Добре перемішуємо, збивати рідини для піци не рекомендується.

Крок 3:

Виливаємо все це в ямку з борошна, яку нещодавно зробили, починаємо обертати ложкою і розмішувати. Через кілька секунд, як тільки вся рідина вбереться, запускаємо ручки, прибираємо ложку, починаємо замішувати наше тісто.

Крок 4:

Мнемо грудку близько десяти хвилин. За цей час він стане м’яким, гладким, ні до чого не буде прилипати. Саме час розкачати з нього корж, викласти будь соус і начинку, спекти в духовці смачну і ароматну піцу.

Якщо не подобається додавати рідину в борошно, будинки прийнято робити навпаки, то нічого страшного, засипаємо все до молока з яйцями і також вимішуємо до абсолютної гладкості. Якщо продукти закладалися за нормою, то повинні піти всі інгредієнти, борошна не залишиться.