Ледача піца: 6 простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати ліниву піцу: шість простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти ледачої піци на батоні і коржику, з рідкого тіста на сковорідці і в духовці

Варіант 1: Класична лінива піца на батоні

Це найпростіший спосіб приготування ледачою піци, який тільки можна придумати. Краще відразу використовувати нарізаний батон, тоді шматочки будуть однаковими, рівномірно пропечуться, це буде виглядати красиво. Для начинки беремо будь-яку ковбасу на свій смак, а також твердий сир. Змащувати шматочки будемо кетчупом.

Інгредієнти

  • 400 г батона;
  • 300 г ковбаси;
  • 140 г кетчупу;
  • 250 р помідорів;
  • 150 г сиру.

Покроковий рецепт класичної піци ледачою

Крок 1:

Розкладаємо батон на деку. Змащуємо кожен шматочок кетчупом. Нарізаємо ковбасу тонкими пластинками і накриваємо. Якщо вона широка в діаметрі, то ділимо на шматочки кілька частин, заповнюємо поверхню скибочок батона.

Крок 2:

Помідори ріжемо кружальцями і укладаємо зверху на ковбасу. Натираємо сир і посипаємо зверху скибочки томатів. Не потрібно намагатися заповнити краю. Продукт в духовці розплавиться і трохи розтечеться.

Крок 3:

Відправляємо бутерброди в духовку. Запікаємо 5-7 хвилин при 200 градусах. Як тільки сир розплавиться, вони вже готові. Але за бажанням даємо йому ще й підрум’янитися. Тільки уважно дивимося, щоб шматочки батона знизу не підгоріли.

Якщо немає кетчупу, то можна взяти будь-який інший томатний соус, за бажанням додаємо до нього спеції, часник, зелень або сушені трави.