Як швидко приготувати смачну тонке тісто для піци: шість простих покрокових рецептів

Як швидко приготувати смачну тонке тісто для піци: шість простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти м’якого і тонкого тіста для піци на сметані, молоці, з розпушувачами

Варіант 1: Класичне тонке тісто для піци

Варіантів піци неймовірна кількість, італійський пиріг можна закладати масу різних продуктів, але в першу чергу потрібно зробити основу. Більше цінується тонка коржик, як у піцерії. Тісто можна брати різне, але є ідеальним класичний варіант з дріжджами. Так, він зажадає час, зазвичай залишають масу на годину, але результат дійсно порадує. Це тісто поєднується з усіма видами овочів, м’яса, риби, морепродуктів.

Інгредієнти

  • 125 мл води;
  • 175 гр. борошна;
  • 5 гр. дріжджі (сухі);
  • 12 гр. цукру;
  • ложка олії.

Тонке і м’яке тісто для домашньої піци

Крок 1:

Тут дано продукти для однієї піци середнього розміру. Якщо потрібно приготувати кілька штучок, то замішуємо разом, а потім ділимо. Воду беремо теплу, так як тісто на дріжджах, тут зазначено кількість сухого продукту. Змішуємо з ними, цукром і сіллю до розчинення.

Крок 2:

Заливаємо в воду натуральне оливкове масло прямого віджиму. Не рекомендується заміняти іншими видами, інгредієнт надає особливий смак. Потім засипаємо борошно, яка повинна повністю вбратися, ні грама менше або більше. Мнемо тісто до гладкості.

Крок 3:

Тісто прибираємо підходити, зазвичай поміщають в миску, накидають рушник. Масі не треба збільшуватися в три або чотири рази, підніматися кілька годин. Через 50-60 хвилин вже можна розкачати тонкий коржик і викладати начинку. Це тісто можна зробити заздалегідь, але тоді відразу відправляємо в холодильник, там воно може лежати до 8-10 годин і не перекиснет.

Додавати цукор в тісто чи ні? Думки на цей рахунок різні, але пісок покращує смак і прискорює роботу дріжджів. Без нього все теж добре виходить, можна і виключити цей інгредієнт.