Тісто для піци в хлібопічці шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати тісто для піци в хлібопічці шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування пишного і тонкого тіста для піци в хлібопічці

Варіант 1. Класичний рецепт тіста для піци в хлібопічці

Прилад для випічки хліба часто використовують для замішування тіста, що значно спрощує процес. У багатьох приладах є спеціальний режим «тісто для піци». Більшість господинь використовують сухі дріжджі, але на пресованих, воно виходить більш пишним і піднімається швидше.

Інгредієнти

  • борошно вищого сорту – 240 г;
  • 120 мл гарячої кип’яченої води;
  • 3 г солі морської;
  • 15 г сухих активних дріжджів;
  • оливкова олія – 30 мл

Покроковий рецепт тіста для піци в хлібопічці

Крок 1:

Відливаємо від загальної кількості води приблизно четверту частину. Підігріваємо і розчиняємо у ній сирі дріжджі. Залишилася воду виливаємо в чашу хлібопічки, додаємо дріжджову суміш. Вливаємо ложку хорошого оливкової олії.

Крок 2:

З’єднуємо борошно з сіллю. Суміш просіваємо і висипаємо поверх дріжджовий суміші. Вибираємо на панелі меню режим «тісто». Таймер повинен показувати півтори години.

Крок 3:

Закриваємо кришку приладу і залишаємо до звукового сигналу. Потім виймаємо тісто і розгортаємо тонку основу. Змащуємо тісто соусом томатним і розкладаємо будь-яку начинку. Випікаємо до готовності.

У різних виробників є свої режими приготування тіста. Який саме використовувати для цього, читайте в інструкції до хлібопічці. Закладайте продукти саме в тому порядку, як зазначено в рецепті.