Тісто для піци на воді: шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати тісто для піци на воді: шість простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти тесту для піци на воді з дріжджами і розпушувачами, з яйцями, олією, на мінералці

Варіант 1: Класичне тісто для піци на воді (італійська)

Рецептура цього тесту для піци на воді, яке готують італійці. Незважаючи на мізерний список продуктів, виходить чудова тонка основа. Піца не буде тягнутися, не пересохне, дуже швидко спечеться. А ще таке тісто чудово зберігається не тільки кілька годин у холодильнику, але і декілька місяців в морозилці. Зручно? Не те слово! Дріжджі використовуються неодмінно сухі гранульовані, закладаємо строго по нормі.

Інгредієнти

  • ложка олії;
  • 1 ч. л. дріжджів;
  • 0,13 літра води;
  • 0,18 кг борошна;
  • щіпка солі.

Як приготувати тісто для піци

Крок 1:

Відміряти продукти бажано через ваги, щоб дотримати всі пропорції. Але може піти трохи більше борошна, все залежить від її вологості. У будь-якому разі поки готуємо норму, потім можна буде підсипати пару ложечок вже на столі. У воду додаємо сіль і дріжджі, відразу заливаємо оливкова олія. Розмішуємо. Краще залишити на кілька хвилин.

Крок 2:

Як раз можна просіяти борошно. Сміття в ній зараз рідко зустрічається, але пишність не зашкодить. До того ж просеянная борошно легше з’єднається з рідинами. Додаємо у воду і починаємо посилено вимішувати. Вся мука повинна вбратися. Іноді воду заливають в гірку з борошном. Але частіше її насипають у миску з рідиною. Робимо так, як звикли і зручно.

Крок 3:

Як тільки в руках виявиться грудку, перекладаємо його на стіл. Тепер його потрібно пом’яти три або чотири хвилинки. Дріжджове тісто любить руки. На цьому етапі можна підсипати трохи борошна, якщо маса вийшла слабка, липне до рук.

Крок 4:

Тепер перекладаємо тісто в миску, накриваємо і чекаємо годину. Воно має збільшитися в два рази, не більше. Після цього розгортаємо в одну велику корж, робимо тонку піцу з будь-якою начинкою. До речі, італійці не розгортають, а розтягують основу руками. Якщо качалки немає, то можна спробувати і так. Тільки стежимо, щоб товщина коржа була однаковою по всій площі.

Класичне тісто завжди замішується на оливковій олії, але це не правило. Якщо вдома даного продукту немає, допускається заміна. Можна взяти соняшникову олію із запахом або без, підійде і гірчичне, лляна, але не вершкове масло.