Заварний крем для торта пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати заварний крем для торта пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування заварного крему: ванільний, шоколадний, з яйцями і без яєць, з вареної або цільної згущеним молоком заварний крем для торта

Варіант 1: «Ванільний» – класичний рецепт заварного крему для торта на молоці

Смак ванілі для домашніх кремів майже така ж класика, як і «заварна» технологія їх приготування. Стандартні вимоги підбору інгредієнтів – абсолютна свіжість, по можливості і використання домашніх продуктів. Згідно рецептами заварних кремів для тортів періодично доведеться збивати компоненти з різною інтенсивністю. Щоб вам ці клопоти не зіпсували задоволення від десерту, скористайтесь міксером з широким вибором робочих режимів.

Інгредієнти:

  • два 200-міллілітрових склянки жирного молока;
  • масло, сорту «Традиційне» – скибочка 50 грамів;
  • стакан рафінованого цукру;
  • борошно вищого сорту – дві великі ложки;
  • два свіжих яйця відбірної категорії;
  • чайна ложечка ваніліну.

Покроковий рецепт заварного крему для торта

Крок 1:

Каструлю або сотейник, обов’язково обладнаний масивним дном, встановлюємо на знижений нагрівання. Вливаємо молоко і, прогрів хвилини три, піднімаємо температуру до середньої.

Крок 2:

У емальовану миску з похилими бортами висипаємо половину заходи цукру. Яйця розбиваємо по одному і виливаємо в неглибоку чашку, переконавшись в їх свіжості, відправляємо до цукру.

Крок 3:

Борошно просійте, повторювати цю операцію не треба, ми готуємо не тісто, а крем, тим більше заварний. Таким способом ми лише кілька зменшуємо ймовірність утворення грудок. Почніть збивати яйця віночком або відразу візьміть міксер, але включивши найнижчу швидкість обертання. Як тільки цукор наполовину розчиниться, обороти підніміть до помірних.

Крок 4:

Змініть віночки міксера на лопатки або спіралі, розраховані на більш щільну масу. У три прийоми додайте і вмішайте в яєчну масу борошно, перелийте в рідке сито, щоб напевно виключити утворення грудок.

Крок 5:

Ополоником, набираючи невеликі порції, перелийте в яєчну масу трохи більше половини молока, не припиняючи працювати міксером. Тепер занурте лопатки приладу в молоко на плиті, попередньо збавивши нагрівання до найнижчого. Ополоником, так само невеликими порціями, переливаємо суміш у молоко, міксер повинен працювати на самій малій потужності.

Крок 6:

Крем весь час розмішуємо, якщо незручно тримати в руках міксер знову візьміть віночок, але не зупиняйтеся, поки маса не почне помітно густіти. Тільки потім додайте в неї масло і розмішуйте, поки скибочку не розтане безслідно. По всій поверхні крему розсипте ванілін, щоб, не розмішуючи його довго, швидко домогтися рівномірного смаку. Пройшовшись ще раз міксером, можете вважати приготування крему закінченим.