Мастика для торта: 5 простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати мастику для торта: пять простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти мастики для торта з маршмеллоу, желатину, шоколаду, меду, сухого молока

Варіант 1: Класична мастика для торта

Торти мастикою з заворожують. Вони дуже яскраві, цікаві, можна зробити тематичне оформлення. Особливо часто мастикою прикрашають десерти для дитячого святкового столу. Солодку масу можна використовувати для ліплення фігурок або обтягування тортів. Вона прекрасно зберігається в холодильнику кілька місяців, потрібно лише щільно загорнути в пакет і помістити в контейнер, щоб повітря не потрапляло. Існує маса різних способів приготувати мастику для тортів в домашніх умовах, тут класичний варіант з желатином.

Інгредієнти

  • 250 г цукрової пудри;
  • 1 ч. л. желатину;
  • 9 ч. л. води;
  • 0,3 ч. л. лимонного соку.

Покроковий рецепт класичної мастики для торта

Крок 1:

Желатин відміряємо, заливаємо прохолодною водою. Наполягаємо час, вказаний на упаковці. Для мастики можна брати звичайний або швидкорозчинний желатин, в будь-якому випадку все чудово вийде.

Крок 2:

Поки можна підготувати пудру. Можна купити в магазині, вона ідеально підходить, має дрібний помел. Або робимо самостійно на кавомолці, вийде набагато дешевше. У будь-якому випадку цукрову пудру потрібно просіяти, ніяких кристаликів потрапляти не повинно. Крупинки цукру зіпсують мастику, вона не вийде гладкою, вкраплення будуть помітні.

Крок 3:

Желатин ставимо на водяну баню і трошки розтоплюємо. Не потрібно доводити до гарячого стану. Також не варто використовувати мікрохвильову піч, так як вона нерівномірно підігріває. Додаємо лимонний сік, який знизить солодкість мастики.

Крок 4:

У просіяної пудрі робимо лунку, заливаємо в центр желатин, починаємо вимішувати і збирати цукор по краях. Дуже скоро маса стане густіше, пора пустити в хід наші ручки. Ретельно вимішуємо до однорідності, регулярно підсипаємо цукрову пудру.

Крок 5:

Готову мастику обертаємо харчовою плівкою і відправляємо в холодильник на три години. Можна відразу зробити ковбаску, щоб було зручно відрізати потрібну кількість солодкої маси.

Для додання мастиці різних відтінків вибираємо тільки якісні та гелеві барвники. Вони не розріджують консистенцію, добре розмішують, не впливають на висихання. Тільки вводимо акуратно і в невеликій кількості, кожен раз ретельно розмішуємо, поки не доб’ємося потрібного відтінку.