Сметанний крем для торта пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати сметанний крем для торта пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування сметанного крему для торта: класичний рецепт з сметани з цукром або цукровою пудрою, варіанти з вершковим маслом, згущеним молоком, желатином

Варіант 1: Сметанний крем для торта – класичний рецепт

Добре збити такий крем вручну – завдання для терплячого кондитера. Вийде він смаком і консистенцією не гірше, але повозитися доведеться неабияк. Справа в тому, що в охолодженій сметані дуже погано розчиняються кристалики цукру, а головна умова для отримання якісного крему – їх в масі не повинно залишитися зовсім.

Інгредієнти:

  • сметана, висококалорійна – 550 грамів;
  • триста грамів цукру;
  • щепоточка ваніліну.

Покроковий рецепт класичного сметанного крему для торта

Крок 1:

Весь процес полягає в належному збиванні компонентів, але дещо доведеться обов’язково передбачити. Перш за все, якість крему залежить від основного продукту – сметани, вона повинна відповідати трьом умовам: бути густий, дуже жирної і майже зовсім не кислою. Використовуваний міксер повинен допускати широкий діапазон зміни швидкості обертання віночків, а самі віночки бути жорсткими. Миску для збивання виберіть скляну або металеву, покриту емаллю. Зручно, якщо стінки у неї будуть досить похилими.

Крок 2:

В абсолютно чисту і суху миску викладаємо сметану, можна відразу це робити по черзі з порціями цукру. Зверніть увагу, що сметану перед використанням довго витримуємо в холодильнику. Якщо в загальній камері температура недостатньо низька, доведеться вже досить холодну сметану ще на якийсь час переставити і в морозилку.

Крок 3:

Віночки опустіть у сметану, налаштувавши міксер на малу потужність. Спочатку змішайте продукти вже знаходяться в мисці, потім підсипте до них ванільний цукор, швидкість підвищуйте поступово. В залежності від температури та якості сметани, а також від оборотів віночків, крем буде збиватися до десяти хвилин. Якщо по закінченні цього часу при нахилі миски маса стікає по бортику, продовжуйте збивати далі.