Чебуреки з лаваша: пять простих покрокових рецептів ледачого страви

Як швидко і смачно приготувати чебуреки з лаваша: пять простих покрокових рецептів ледачого страви

Покрокові рецепти чебуреків з лаваша з м’ясним фаршем та сиром, куркою, на сковороді і в духовці

Варіант 1: Класичні чебуреки з лаваша з м’ясом

У традиційному рецепті чебуреків завжди використовується м’ясний фарш. В оригінальному варіанті це баранина, саме вона вказана нижче. Але також можна взяти телятину або яловичину, свинину, підійде навіть курка. Замінюємо по своєму смаку, а замість тіста будемо використовувати тонкий вірменський лаваш.

Інгредієнти

  • 2 лаваша;
  • яйце;
  • 250 г баранини;
  • 50 г цибулі;
  • 5 г часнику;
  • спеції;
  • 50 мл рафінованої олії.

Покроковий рецепт класичних чебуреків з лаваша

Крок 1:

Перекрутити баранину і цибулю з часником. Або рубаємо м’ясо в комбайні або використовуємо вже готовий фарш. Для соковитості додаємо пару ложок води, не забуваємо посолити, поперчити. Баранина ідеально поєднується з кефіром, замість води можна додати кисломолочний продукт. Розмішуємо начинку до тих пір, поки не підвищиться в’язкість.

Крок 2:

З лаваша вирізаємо чотири круглі коржі для чебуреків. Яйце можна взяти самого маленького розміру. Збиваємо його вилочкою, готуємо пензлик. Змащуємо лаваш, на половину наносимо м’ясний фарш. Бажано відразу начинку розділити на чотири частини, щоб виходили чебуреки однакового розміру.

Крок 3:

Фарш ретельно розмазуємо на одній половинці, накриваємо порожній частиною і притискаємо, краю склеюємо. Ліпимо чебуреки з усього тесту.

Крок 4:

Необов’язково такі чебуреки готувати у великій кількості олії, як це роблять з традиційними азіатськими пиріжками. Наливаємо трішки на сковороду, прогріваємо, викладаємо сформовані вироби з фаршем. На середньому вогні готуємо по 4 хвилини з кожного боку. Так як начинка подрібнена, м’ясо за цей час прекрасно прожарюється.

У магазині можна зустріти маленькі круглі лаваші, вони ще краще підходять для приготування ледачих чебуреків. За таким же принципом можна використовувати тонкі мексиканські коржі, але важливо вивчити склад або спробувати. Якщо вони солодкуваті, то будуть підгоряти швидше, ніж приготується сирий фарш.