Як смачно приготувати тісто на чебуреки на кефірі: шість докладних покрокових рецептів замісу

Як смачно приготувати тісто на чебуреки на кефірі: шість докладних покрокових рецептів замісу

Покрокові рецепти тесту на чебуреки на кефірі з яйцями і горілкою, маслом, заварного

Варіант 1: Класичні чебуреки з тесту на кефірі

Начинка для таких чебуреків готується класична з фаршу і цибулі, а тісто буде відрізнятися не тільки складом, видом, але і смаком. В основі буде кефір. Вибираємо абсолютно будь-продукт довільної жирності і кислоти.

Інгредієнти

  • 0,23 л кефіру;
  • 0,43 кг борошна;
  • 0,1 л олії;
  • 0,5 кг фаршу;
  • 6 ложок води;
  • дві цибулини;
  • одне яйце.

Як приготувати чебуреки з м’ясом на кефірі

Крок 1:

Додаємо пів чайної ложки харчової солі до яйцю, виливаємо в кефір або навпаки, його додаємо до суміші. Розмішуємо і додаємо борошно. Вище дається кількість продукту з подпылом, на тісто піде не всі.

Крок 2:

Місити тісто потрібно ретельно до однорідності, в ньому не повинно бути грудочок або борошна. Приготовлену масу кладемо в пакет на двадцять хвилин. Прибирати на холод не потрібно.

Крок 3:

Робимо начинку. Просто перекручуємо м’ясо, якщо немає готового фаршу. Цибулю краще порубати ножем, але дрібно. Змішуємо, додаємо холодну воду, трошки солі (приблизно 0,5 ч. л.), можна поперчити. Розмішуємо начинку, поки вся вода не вбереться в м’ясо.

Крок 4:

Двадцяти хвилин достатньо, щоб тісто відлежалося. Ділимо його на вісім шматочків, можна просто порізати ножем. Розкачуємо кожен великий і тонкий коло. На половинку викладаємо начину, розтягуємо, защипуємо краю.

Крок 5:

Чебуреки смажаться в маслі, але для цього рецепта його не потрібно дуже багато. Виливаємо вказану кількість на рівну сковороду, прогріваємо. Викладаємо по два чебурека і підрум’янюємо на середньому вогні з двох сторін.