Швидкі і смачні варіанти тіста для чебуреків: одинадцять простих покрокових рецептів

Швидкі і смачні варіанти тіста для чебуреків: одинадцять простих покрокових рецептів

Покрокові рецепти тіста для чебуреків на кефірі і воді, молоці, з горілкою і маслом, дріжджами

Варіант 1: Класичне тісто для чебуреків

У простому варіанті тісто на чебуреки готується звичайне прісне на воді яйцем. Все дуже легко і просто, але потрібен час. По-перше, масу потрібно ретельно пом’яти, а по-друге, їй потрібно дати відлежатися і відпочити. У середньому клейковина набухає за 15 хвилин. Але, так як тісто для чебуреків круте, буде потрібно трохи більше часу, зазвичай на це йде 40-60 хвилин.

Інгредієнти

  • яйце;
  • 210 мл води;
  • 1 ч. л. олії;
  • 5 г солі;
  • 0,5 кг борошна (три склянки з гіркою).

Покрокове приготування тіста для чебуреків

Крок 1:

Використовуємо воду кімнатної температури. Можна брати сиру або кип’ячену рідина, це значення не має. Іноді тісто готують на мінералці, нижче є такий рецепт, теж можна спробувати. Змішати яйце і сіль, додати воду. Ретельно розбовтати. Згустків яєчного білка залишатися не повинно.

Крок 2:

Тепер просіваємо борошно на дошку або велику миску. Ложкою розгрібаємо в центрі лунку, додаємо рідина. Цієї ж її ложкою акуратно розмішуємо, збільшуючи розмір лунки і підгрібаючи до центру борошно.

Крок 3:

Через кілька хвилин тісто збереться грудкою. Саме час запустити руки, добре пом’яти масу з маслом, збираючи залишки борошна. Потім даємо відлежатися. Щоб тісто не подсыхало і зберегло вологість, поміщаємо його в кульок. Можна накинути зверху плівку або миску.

Дуже часто не рідину додають в борошно, а навпаки. Насправді складно тут шукати правильний варіант, всі господині роблять по-своєму. Найчастіше це справа звички і сімейних традицій, але на результаті спосіб змішування борошна з рідиною не позначається.