Дріжджові млинці на молоці: пять простих покрокових рецептів апетитних пампушок

Як швидко і смачно приготувати дріжджові млинці на молоці: пять простих покрокових рецептів апетитних пампушок

Покрокові рецепти оладок на молоці: пишні на дріжджах, з яблуками, капустою, сиром

Варіант 1: Класичні дріжджові млинці на молоці

Класична рецептура пишних оладок на дріжджах і молоці. Вони виходять легкі, повітряні, відмінно поєднуються з медом, повидлом або варенням, згущеним молоком, іншими солодкими добавками. Можна просто посипати цукровою пудрою, але тільки не відразу, інакше вона розтане. Краще дати оладкам трохи охолонути.

Інгредієнти

  • 0,27 літра молока;
  • 0,3 кг борошна;
  • одне яйце;
  • 5 г дріжджів;
  • щіпка солі;
  • 0,1 л олії;
  • 30 г цукру.

Покроковий рецепт дріжджових оладок на молоці

Крок 1:

Для дріжджових оладок молоко потрібно підігріти. Рідина повинна бути приємно теплою трохи вище температури тіла. Яйце збиваємо з цукром і додаємо молоко. Засипаємо сухі дріжджі, додаємо дрібку солі, яка поліпшить смак. Розмішуємо, можна застосувати віночок.

Крок 2:

Вводимо борошно пшеничне, робить тісто для оладок. В кінці додаємо в нього повну ложку рослинної олії. Залишаємо в теплому місці хвилин на 40-45, тісто має добре піднятися. Якщо в приміщенні не жарко, то може знадобитися годину.

Крок 3:

Приблизно через годину виливаємо на сковорідку масло, ставимо розігріватися. Викладаємо ложкою приготоване дріжджове тісто і смажимо оладки з першої сторони.

Крок 4:

Як тільки зверху на тесті з’явиться багато дірочок у вигляді «воронок», оладки потрібно перевернути. Потім знімаємо зі сковорідки в миску. Готуємо оладки таким же способом з залишився в мисці тесту.

Важливо стежити, щоб оладки не підгоряли, так як тісто у них солодке. Але і робити маленький вогонь не потрібно. Якщо масло погано розігріта, то при викладенні оладок на поверхню сковорідки вони почнуть вбирати в себе жир, постраждає смак.