Медовик з заварним кремом девять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати медовик з заварним кремом девять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування медовиків із заварним кремом: ніжні просочені медівники з коржів і бісквіта з заварним кремом

Варіант 1: Медовик з заварним кремом – класичний рецепт

Одне із самих великих сімейств десертів – торти на медовому тесті. Готують їх десятками способів, багатьом придумані особливі назви. Є кілька оригінальних рецептів і в нашій добірці, але почнемо її, звичайно ж, з самого простого і відомого торта.

Інгредієнти:

  • цукор рафінований – три склянки, два з них в крем;
  • два яйця і ще стільки ж для крему;
  • борошно, високосортний – три склянки, плюс три ложки для крему;
  • дві ложки світлого меду;
  • масло высокожирное, вершкове масло – 50 г;
  • ложечка без гірки соди.
  • половина літра пастеризованого молока;
  • масло «Традиційне» – половина пачки;

Покроковий рецепт медовика з заварним кремом

Крок 1:

Наповнюємо широку каструлю водою і швидко доводимо до самого початку закипання.

Крок 2:

У мисці розтираємо цукор з яйцями, змішуємо з медом. Додаємо нарізане масло і поміщаємо миску на каструлю з тихо киплячою водою. Трохи знизивши нагрівання і перемішуючи, прогріваємо вміст миски.

Крок 3:

Як тільки масло і цукрові кристали повністю розчиняться, вмішуємо соду. Знявши пінливу масу з водяної бані, всипаємо двічі просіяне борошно і ретельно вимішуємо. Обернувши тісто в пакет, ставимо в холод на півгодини, можна трохи довше.

Крок 4:

Розбираємо охолоджене медове тісто на вісім шматків, скачуємо грудочки кульками і прибираємо під рушник. Раскативая по черзі, випікаємо коржі по 5 хвилин. Розкачувати тісто зручніше відразу на деко, выстланном пергаментом. Папір попередньо трохи зволожити маслом.

Крок 5:

Знімаючи готові заготовки з дека, відразу обравниваем ножем боки, обрізки складаємо в суху миску. Зверніть увагу, коржі не повинні підрум’янитися, від цього залежить, наскільки медовик з заварним кремом вийде ніжним після просочення. Готовність визначайте натисканням пальця по центру, він не повинен провалюватися.

Крок 6:

Розтираємо дочиста яйця і цукор, додавши молоко, ставимо на водяну баню. Як тільки суміш прогріється, вмішуємо борошно і продовжуємо підігрівати до загустіння. Знімаємо каструлю з завареною основою з плити, злегка охолоджуємо, після чого збиваємо міксером, додаючи нарізане масло. Остуджуємо крем до температури повітря.

Крок 7:

Змащуючи коржі кремом, збираємо їх на блюді в стопочку. Густо змастивши боковини, присипаємо крихтою із залишених обрізків.

Обов’язково на пару годин поставте торт в холодильник, йому потрібен час, щоб просочитися.