Сухі оладки на сковороді: шість простих покрокових рецептів румяних лепешечек

Як швидко і смачно приготувати сухі оладки на сковороді: шість простих покрокових рецептів румяних лепешечек

Покрокові рецепти сухого оладок на сковороді без масла на кефірі, молоці, кисляку, з кабачків з сиром, яблуком

Варіант 1: Класичні сухі оладки на сковороді з кефіру тесту

На заході оладки на сухій сковорідці називають панкейкі. Їх готують великими або дрібними лепешечками, іноді вони навіть досягають розміру невеликих млинців. Тісто для сухих оладок найчастіше готують з кисломолочних продуктів і в класичному рецепті це кефір. Тут найпростіший варіант.

Інгредієнти

  • два яйця;
  • 300 г кефіру;
  • 25 г цукру;
  • 200 г борошна;
  • 9 г соди;
  • 15 мл олії;
  • щіпка солі.

Покроковий рецепт класичних оладок на сухій сковороді

Крок 1:

Тісто для оладок бажано замішувати з теплих продуктів. Але якщо вони будуть з холодильника, то нічого страшного, також все вийде, просто даємо масі постояти хвилин 10-15. Починаємо з яєць, розбиваємо і з’єднуємо з цукром, кладемо дрібку солі, розмішуємо віночком.

Крок 2:

Заливаємо кефір, продовжуючи перемішувати.

Крок 3:

Засипаємо соду. Попереднього гасіння вона не вимагає. У процесі перемішування будуть помітні бульбашки, тобто реакція піде від кефіру.

Крок 4:

Як тільки сода припинити пузиритися, засипаємо борошно, продовжуючи заважати віночком. Тісто доводимо до однорідності. Вливаємо повну ложку рослинної олії. Так як воно не буде додаватися на сковороду, потрібно трохи додати в тісто.

Крок 5:

Сковороду потрібно прогріти. Якщо викладати оладки на холодну поверхню, вони можуть прилипнути. Краще використовувати сковороду з сучасним покриттям, воно може бути керамічним, тефлоновим, але і проста чавунний посуд також підійде.

Крок 6:

Ложкою викладаємо оладки круглої або овальної форми. Не треба їх робити дуже товстими, інакше вони не пропечуться. Готуємо на середньому вогні. Як тільки на верхній стороні з’являться дірочки, можна перевернути.

Оладки вийдуть набагато смачніше й пахучіше, якщо додати в тісто щіпку ваніліну. Можна замість нього використовувати ароматизований цукор або есенцію.