Вишневий джем рецепт з желатином шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати вишневий джем рецепт з желатином шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти дивовижного вишневого джему з желатином і грушами, чорною смородиною і лимоном в мультиварці і на плиті

Варіант 1: Класичний рецепт вишневого джему з желатином

Щоб домогтися правильної консистенції джему, потрібно досить багато часу. Тому господині, особливо зайняті, воліють робити варення. Однак у цій підбірці ми пояснимо всім бажаючим, як прискорити процес, представивши вишневий джем – рецепт з желатином.

Інгредієнти:

  • 1000 грам свіжої вишні;
  • 0,5 кг цукру;
  • 15 грамів харчового желатину.

Покроковий рецепт вишневого джему з желатином

Крок 1:

Вишню уважно перебрати, все зайве видалити (мається на увазі гілочки і листочки). Перекинути в миску з чистою водою, де промити від пилу і забруднень.

Крок 2:

Далі видавити з ягід круглі кісточки, скориставшись спеціальним пристроєм або англійською шпилькою.

Крок 3:

Ягідну масу закласти в відповідну велику миску. Пересипати вишню білим цукром. Залишити, щоб вона пустила сік, на годину.

Крок 4:

По закінченні вищевказаного часу поставити ємність з солодкою ягідної сумішшю на середній вогонь. Кип’ятити протягом двадцяти хвилин.

Крок 5:

Тепер у рідкісному ситі перетерти гарячу масу. Що залишився макуха викинути, а майбутній джем повернути вже на невеликий вогонь.

Крок 6:

Проварити суміш ще стільки ж, після чого влити попередньо запарений в сильно теплій воді желатин. Вмішати його і зняти миску з вогню.

Крок 7:

Негайно вилити солодку заготовку в ошпарені банки. Закатати без стерилізації кришками. Остудити.

Оскільки ми приготували вишневий джем рецепт з желатином, зберігати таку заготовку важливо в холоді. На сонці або в теплому місці джем потече. З цього ж приводу, якщо ви прикрашаєте джемом десерти, залиште їх до подачі на холодильної полиці.