Джем з вікторії шість простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати джем з вікторії шість простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти ніжного джему з вікторії з вишнею, ожиною та чорною смородиною з додаванням желатину на плиті і в мультиварці

Варіант 1: Класичний рецепт джему з вікторії

Кажуть, що особливий сорт солодкої полуниці колись був названий на честь британської королеви Вікторії. Так це чи ні, сказати складно. Хоча, власне, і неважливо, адже головне, що з таких ягід виходять відмінні зимові заготовки. Приміром, на цей раз ми будемо робити джем з “вікторії”.

Інгредієнти:

  • 2 кг полуниці “вікторії”;
  • 2 кг білого цукру.

Покроковий рецепт джему з “вікторії”

Крок 1:

Соковиті ароматні ягоди всипати в чистий таз. Тонкою цівкою залити прохолодну воду. Зриваючи листочки, замити кожну полуницю від залишків землі і пилу.

Крок 2:

Перекласти, струшуючи вологу, в широкий не глибокий таз. Рівним шаром пересипати “вікторію” звичайним цукром. Пару разів струснути.

Крок 3:

Залишити ягоди на ніч. За цей час вони пустять достатньо соку, щоб не додавати воду.

Крок 4:

Отже, на наступний день зняти плівку, покривала таз від пилу, і поставити полуницю на велику конфорку. Включити вогонь.

Крок 5:

Легкими рухами помішувати ароматну ягідну суміш, видаляючи з поверхні пінку. Довести до кипіння.

Крок 6:

Проварити джем з “вікторії” на протязі сім хвилин. Далі перелити масу через сито в іншій тази. При цьому перетирати ягоди тильною стороною ложки.

Крок 7:

Отриману прозору суміш красивого полуничного відтінку повернути на плиту. Ще раз прокип’ятити при невеликій температурі і загустити до бажаної консистенції.

Крок 8:

На кінцевому етапі джем розлити в банки, закатати і повністю остудити, перемістити в холодильник.

При вторинному відварюванні важливо не допускати сильного кипіння, щоб джем залишився прозорим. При цьому рекомендуємо активно, але обережно знімати пінку. Для цього краще використовувати не шумівку, а порівняно плоску столову ложку.