Омлет пуляр пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати омлет Пуляр пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування омлету Пуляр в класичному варіанті і з начинками: як приготувати ресторанну страву вдома на сковороді в духовці або мультиварці

Варіант 1: Класичний рецепт омлету Пуляр

Єдине, що можна оскаржити в цьому рецепті – кількість продуктів на порцію. Майже у кожного професіонала свій погляд на те, скільки яєць повинно використовуватися в омлет. Для домашньої кухні це зовсім неважливо, тим більше що у вас, напевно зажадають добавки.

Інгредієнти:

  • яйця великі, курячі – чотири штучки;
  • молоко 3-відсоткове, пастеризоване – дві столові ложки;
  • сіль, дрібна;
  • перець дрібного ручного перемолу – одна щепоточка.

Покроковий рецепт омлету Пуляр

Крок 1:

Яйця для нашого омлету потрібні особливо свіжі, в ідеалі домашні, «сьогоднішні». Випускаємо їх дуже акуратно, поділяємо будь-яким зручним способом, не допускаючи змішування білкової маси з жовтковою.

Крок 2:

Ємність для збивання ретельно обезжирьте, протерши тряпицей, змоченою в коньяку або спирті, потім дайте висохнути і вилийте в неї білки. Всі подальші дії потрібно виконувати максимально швидко і вправно.

Крок 3:

Присолите білки і збийте міксером в щільну, неопадающую піну, окремо розколотіть виделкою жовтки. Розігрійте сковороду і злегка протріть шматочком сала, вилийте жовткову масу і, при нагріванні трохи вище середнього, швидко обсмажте до моменту, коли маса перестане бути рідкою.

Крок 4:

Так само швидко прямо на жовтки викладаємо білкову піну і розрівнюємо, намагаючись не ущільнювати. Нагрівання прибираємо на самий мінімум, якщо сковорода обладнана багатошаровим покриттям дна можете на півхвилини взагалі зняти її з плити. Омлет прогріваємо до тих пір, поки білки не припинять легко пружинити. Готову страву прямо в сковороді розрізаємо на два півмісяця і звертаємо білкової стороною всередину.