Тісто для вареників на кефірі пять простих покрокових рецептів

Як швидко і смачно приготувати тісто для вареників на кефірі пять простих покрокових рецептів на будь-який смак

Покрокові рецепти приготування тіста для вареників на кефірі: правильний, з содою на швидку руку, з цукром без соди, з мінеральною газованою водою, з сиром і манкою

Варіант 1: Класичний рецепт тіста для вареників на кефірі

Від якості тесту залежить смак вареників, їх пишність, не розваряться вони в каструлі, не потріскаються чи при заморожуванні. Рецептів приготування тесту на кефірі для вареників багато, але ми виберемо найкращі. Основні інгредієнти можуть повторюватися, але варіанти відрізняються замісом тіста, черговістю додавання інгредієнтів, пропорціями і багатьма іншими моментами. Спочатку ми приготуємо традиційне правильне тісто для вареників на кефірі, а потім розглянемо імпровізації.

Інгредієнти:

  • чотириста гр борошна пшеничн;
  • два курін яйця высш сорту;
  • сто тридцять мл кефіру;
  • вісім гр кухар солі.

Покроковий рецепт тіста для вареників на кефірі

Крок 1:

Оскільки вказане кількість інгредієнтів розрахована на два готових вареника, ви можете збільшити пропорції, щоб зробити більше.

Зазначене кількість борошна відповідає приблизно трьох склянках по двісті мілілітрів. Кефір можна брати класичний, він повинен бути кімнатної температури. Знадобиться приблизно половина склянки.

Отже, поставте всі необхідні інгредієнти перед собою.

Крок 2:

Розбийте курячі яйця в миску, де ми будемо замішувати тісто. Туди ж відправляємо п’ятдесят мілілітрів кефіру і сіль. Збиваємо міксером до пишної маси.

Крок 3:

Борошно просіваємо в окрему ємність через просіювач або сито. Так вона збагатиться киснем, тісто вийде пишніше, вареники будуть ніжними та смачними.

Крок 4:

Влийте залишки кефіру в пишну масу і знову пройдіться міксером до отримання однорідної консистенції.

Крок 5:

Зараз можна підсипати муку. Робимо це невеликими порціями, після кожної розмішуємо тісто до однорідної маси без грудок, потім знову додаємо борошно і розмішуємо. В кінцевому підсумку у нас повинно вийде гладке і податливе тісто, не пристающее до рук і поверхні.

Крок 6:

Тісто можна загорнути в харчову плівку або просто перекласти назад в миску і накрити вологим кухонним рушником, так воно не підсохне і не заветрітся. Залишаємо на півгодини.

Через зазначений час приступаємо до формування вареників, наповнення їх начинкою і подальшого приготування. Також готові вареники можна помістити в морозильну камеру, щоб приготувати їх пізніше – багато господинь так роблять. А хтось вважає, що найсмачніші вареники виходять з свіжого, тільки що зробленого тесту, не піддаються заморожуванню.